2,5 miliona na budowę nowych świetlic

Świetlica w Turcu
Świetlica w Turcu

Dnia 28 kwietnia 2020r. została podpisana umowa pomiędzy Wójtem Gminy Stoczek Łukowski a Wykonawcą- firmą „INVEST” Jarosław Ciołek, (z siedzibą w Starej Wróblinie, gmina Tuchowicz), na wybudowanie 4 świetlic wiejskich na terenie naszej gminy, tj. w Celeju, Jamielniku-Kolonii, Januszówce i Nowych Kobiałkach. Prace budowlane rozpoczną się już w maju 2020r., natomiast  przewidywany termin zakończenia prac to 30 listopad 2021r.  Łączny koszt wybudowania czterech obiektów wynosi: 2 482 000,00 zł.

źródło: stoczeklukowski.pl

1
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jolo
Gość
jolo

Dla kogo te świetlice ? Starsza młodzież w Warszawie, młodszej prawie nie ma, w końcu mamy niż demograficzny… dla emerytów ? ich też nie ma zbyt wielu, poza tym to pokolenie nie korzysta z świetlic. Jest wiele innych potrzeb, bieżących, codziennych, nad którymi nikt się nie pochyla! Z oszczędności wyłącza się oświetlenie uliczne, po godz. 22:00 wychodzisz na własne ryzyko.. na drogę, bo przecież chodników brak, ale 2,5mln na świetlice zawsze się znajdzie 'w tylnej kieszeni'. Świetlice i teatr priorytetem gminy, świetnie.