Żonaci lepsi od kawalerów

turniej żonaci

W sobotę 10 grudnia Stoczkowskie Towarzystwo Sportowe Aves zorganizowało siatkarskie mikołajki. Na hali Zespołu Szkół odbył się turniej. Nic nie byłoby w tym ciekawego, gdyby nie fakt, że drużyny składające się z zawodników STS Aves nie były podzielone według stanu cywilnego. Powstały drużyny kawalerów młodszych, kawalerów i żonatych. W zawodach również wzięła udział drużyna z Łukowa.

grupowe aves

Po bardzo emocjonujących spotkaniach, najlepsi okazali się żonaci, którzy w najważniejszym meczu pokonali starszych kawalerów 2:1. Trzecie miejsce zajęli goście z Łukowa, a na czwartym placu wylądowali młodsi kawalerowie.

dziewczyny aves

Przed turniejem z dobrej strony pokazała się drużyna żeńska STS Aves, która w meczu z Radoryżem Smolanym pewnie pokonała rywalki 3:1.

 

Najnowsze komentarze

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o