Złote i diamentowe gody w Gminie Stoczek Łukowski

gody

13 grudnia 2017r. w Urzędzie Gminy  Stoczek Łukowski odbyło się uroczyste spotkanie z parami małżeńskimi, które przeżyły wspólnie ponad pół wieku. Dostojnych Jubilatów powitali: Pan Marek Czub – Wójt Gminy Stoczek Łukowski, Pan Witold Dadacz – Przewodniczący Rady Gminy, Pan Tomasz Kruk – Sekretarz Gminy oraz Pani Agnieszka Więckowska – Z-ca Kierownika USC. Wójt Gminy dziękując Jubilatom za godne i długie pożycie małżeńskie oraz piękny przykład dla młodego pokolenia, odznaczył w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Pana Andrzeja Dudy  Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie pary, które przeżyły ze sobą pięćdziesiąt i więcej lat:

Państwo Anna i Mieczysław Kajkowie ze Starej Prawdy

Państwo Jadwiga i Stanisław Kowalikowie z Turca

Państwo Barbara i Stanisław Królowie z Szyszek

Państwo Barbara i Józef Mazurowie z Szyszek

Państwo Teresa i Zygmunt Moreniowie z Jagodnego

Państwo Kazimiera i Ekspedyt Musielewiczowie z Nowych Kobiałek

Państwo Genowefa i Zygmunt Okuniowie z Zabiela

Państwo Henryka i Jan Piętowie z Zabiela

Państwo Teresa i Jan Piwowarkowie z Jedlanki

Państwo Janina i Zdzisław Sałasińscy ze Zgórznicy

Państwo Barbara i Jan Skwarkowie z Szyszek

Państwo Halina i Tadeusz Słomkowie z Woli Kisielskiej

Państwo Janina i Eugeniusz Soćkowie z Toczysk

Państwo Barbara i Tadeusz Szczepanikowie z Jamielnego

Państwo Marianna i Edward Wierzbiccy z Szyszek

Państwo Bogumiła i Mieczysław Wiśniewscy z Nowego Jamielnika

Państwo Alfreda i Henryk Zarzyccy ze Zgórznicy

Złote gody to niezwykłe wydarzenie, wyjątkowe święto, które obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego. Wspólne pół wieku to dowód wzajemnej miłości i zrozumienia istoty  małżeństwa.  Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze. Były gratulacje, kwiaty, pamiątkowe dyplomy, upominki, tort oraz tradycyjna lampka szampana. Jubilaci wspominali, jak odbywały się ich śluby i wesela. Te piękne i wzruszające chwile uświetnił występ instrumentalno – wokalny w wykonaniu Pani Iwony Gastołek i Pana Krzysztofa Błażejczyka.  Wszystkim parom jeszcze raz życzymy wiele słońca i spokoju na dalsze lata wspólnego życia. Niech te kolejne lata będą dla Państwa szczęśliwe. Aby trosk i kłopotów było jak najmniej, a jak najwięcej zdrowia i radości.

Więcej zdjęć: stoczeklukowski.pl

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o