Zaproszenie do współpracy

W najbliższym czasie strona nadswidrem.pl zostanie przebudowana. Z tego powodu zapraszam do współpracy każdego, kto chciałby podzielić się z czytelnikami swoimi pasjami, przemyśleniami czy też opiniami.

Nie muszą to być regularne wpisy, w każdej chwili można również przestać publikować. Zagwarantowana będzie pełna niezależność i swoboda wypowiedzi. Oczywiście wiąże się z tym odpowiedzialność za treści i zamieszczane pod nimi komentarzami.

Można będzie pisać pod nickiem, ale autor musi być znany administratorowi z imienia i nazwiska przy zachowaniu całkowitej dyskrecji.

Strona jest społeczna, bo z reklam google zamieszczonych na stronie opłacane są jedynie koszty utrzymania (domena, serwer), więc za pisanie nie można spodziewać się apanaży ;).

Jeśli ktoś jest zainteresowany serdecznie zapraszam do kontaktu: redakcja@redakcja po więcej szczegółów.

29
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Zaraz zaraz wszyscy narzekają że smród będzie że krew wszędzie bedzie sie lać i truchło leżeć. Od tego sa przepisy wymogi restrykcyjne strasznie. A w Stoczku nie śmierdzi? Aby trochę mrozu i oddychac czym nie ma, bo smoła z piecow w powietrzu lata. Ze studzienek nie capi jak z chaty? Tylko na wymioty zbiera.
Praca bedzie ale dla Ukraińców. Ukraińcy swój czas i prace tak cenia teraz, że taniej jest polakow zatrodnic przez posrednika pracy. Przyjrzyjcie sie ludziom co do avon-u jeżdżą albo na poczte.
Takie przedsiebiorstwo jest ogromna szansą dla miasta i okolic tak naprawde.

Wladek
Gość
Wladek

Pewnie jak jedziesz do Lukowa i przejezdzasz koło Jonczyka w kobialkach to tu będzie podobnie walił to jest ubojnia nie żadne drosedy bo to są zakłady przetworcze a ubojnia to ubojnia i to nie jest żadną szansą dla stoczka ktoś tam wcześniej wyliczył pośrednie koszta i to są celne uwagi

Anonimowo
Gość
Anonimowo

W stoczku i tak smród i tak smród. Ale jak takie inwestycje sie nie podobają to może ze dwa ciuchlandy jeszcze jeden bar i fryzjer podniesie rangę tego grajdolka.

Wizjoner
Gość
Wizjoner

Liczyłem na to, że kiedyś za torami powstanie droga dla tirów omijająca centrum miasta. Pomarzyć zawsze można.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jesteś gówno nie wizjoner 🙂

Ela
Gość
Ela

Burmistrzu opamiętaj się. Nie sprzedawaj zdrowia mieszkańców osiedla za 400 tysiecy. Ty odejdziesz ale ubojnia w mieście zostanie.

Wladek
Gość
Wladek

To burmistrz zafundował nam inwestycje….szok

FELIETONISTA NIEWYGODNYCH FAKTÓW
Gość
FELIETONISTA NIEWYGODNYCH FAKTÓW

Szok to mało powiedziane!! Ale czy temu należy się dziwić? Moim zdaniem to już kolejne „zgniłe jajo” podrzucone Burmistrzowi, który łyka wszystko jak pelikan. Zero przemyslenia. Zaczęło się od mało korzystnych dotacji na drogi (dodatkowo kasa przeznaczona na niewłaściwe ulice), targowisko itp., potem myjnia, teraz SUPER INWESTYCJA (nie wspomnę o wycince drzew, rozebrania tamy). Co do tej inwestycji to po pierwsze i najważniejsze smród nie tylko dla pobliskiego osiedla (nomen omen miejsce zamieszkania burmistrza) ale na większą część Stoczka, po drugie – nikt ze Stoczkowiaków nie zdecyduje się pracować w takim smrodzie, a po trzecie ceny działek (sporo jest miejskich)… Czytaj więcej »

Indyk
Gość
Indyk

A skąd wiesz że tak śmierdzi? Mieszkasz albo mieszkałeś obok jakiejś? I to na cały Stoczek? Thttps://koluszki.pl/a-jednak-nie-smierdzi-mieszkancy-i-sceptycznie-nastawieni-radni-zlustrowali-zaklad-super-drob-w-karczewie/

olllo
Gość
olllo

Zapytaj mieszkańców ubojni bydła w Starych kobiałkach co czują jak jest wysoka temperatura na zewnątrz?

Indyk
Gość
Indyk

Nie muszę pytać jak śmierdzi, bo sam dobrze wiem. Ale na pewno nie jest to promień 1km, nie jest to też 500m. Takie zakłady funkcjonują w centrach miast. Pierwsze z brzegu Siedlce z Drosedem. Ludzie wiedzą że to miejsca pracy dla pracowników fizycznych, dla specjalistów, rozwój dla regionu i to akceptują. Tylko u nas takie dziwne podejście, dziwne czasy, ktoś chce dać miejsca pracy a ludzie to odrzucają. Kiedyś nie do pomyślenia.

Dyskutant
Gość
Dyskutant

Drosed w Siedlcach nie jest ubojnią drobiu. Superdrob w Karczewie również nie jest ubojnią drobiu.

Indyk
Gość
Indyk

Panie Dyskutancie, z tym Drosedem to proszę ludzi w błąd nie wprowadzać. Proszę też popatrzeć gdzie stoją ubojnie w Opolu, Kutnie, Rzeszowie, Słupcy, Radomiu, Międzyrzecu Podlaskim i wielu innych miastach. Technologia też idzie naprzód, więc też kwestia wymuszenia na inwestorze filtrów itp. rozwiązań dla ograniczenia zapachu. Jeśli zna Pan Inwestora to z tym straszeniem z przejęciem przez zagranicznego inwestora też bym się powstrzymał. Każdy będzie miał Swoje zdanie, ale może zamiast publikowania nieprawd i nie sprawdzonych informacji, zajmiecie się Państwo merytoryczną dyskusją. Warto poczekać i dowiedzieć się co konkretnie ma powstać i w jakiej skali.

FELIETONISTA NIEWYGODNYCH FAKTÓW
Gość
FELIETONISTA NIEWYGODNYCH FAKTÓW
Hodowca
Gość
Hodowca

Człowieku, co to za rysunek? Jakaś bomba na Stoczek leci? To skala zniszczeń? powiedz kiedy spadnie, żeby był czas na ucieczkę. A tak poważnie, to inwestycja będzie leżała „w dołku”, wiatry w Stoczku przeważnie mamy zachodnie(więc zapach będzie szedł na pola), park na pewno nie pozwoli na rozprzestrzenianie się zapachu, więc ten Twój rysunek można sobie w d… wsadzić.
Za to zobaczyta jak będzie walic z moich kurników, bo jeśli tylko inwestycja powstanie zaraz stawiam kilka, ale to już musza do wójta w tej sprawie sie przejść.

Dyskutant
Gość
Dyskutant

W internecie są również przykłady na to, że ludzie wymiotują w promieniu 400 m, a w dni upalne muszą wyprowadzać się z domu. Są również przykłady na to że krew leje się po polach i w rzeczkach. Jednak z oceną zagrożenia należałoby się wstrzymać do czasu, gdy będzie wiadomo jaki będzie zakres produkcji. Czy będzie spalarnia kości? Ile krwi i innego ścierwa będzie utylizowane i jak. Wtedy będzie można określić czy fetor się rozniesię na 1,5 kilometra, czy tylko na 500 m. przy wietrze od ubojni. Niezależnie od tego trzeba będzie przyzwyczaić się do ciężarówek jeżdżących po mieście i rozwożących… Czytaj więcej »

Wladek
Gość
Wladek

Fakt nie daje sobie rady Marcinek z tym rządzeniem popełnia błąd za błędem byle wal go podpusci a jezeli faktycznie powstanie ten zaklad to na smrodzie sie nie zakończy bedzie z tego wiecej strac niz korzyści

Indyk
Gość
Indyk

Czemu drogi felietonisto do tej pory nie rozebrałeś zakładów mieszczących się przy wylotówce na łuków? Też smrodzą i przeszkadzają mieszkańcom Stoczka?

Wladek
Gość
Wladek

Nie kasuj Marcin moich wpisów myślisz że inni w STOCZKU myślą inaczej o młodym kinku a podwyżki poszły do góry czy z by na pensji kinka