Zamknęli przejazd kolejowy na Łapiguzie.

przejazd kolejowy

Dziś wjeżdżających do miasta powiatowego Łuków czekała niespodzianka, ale ta z gatunku niemiłych. Otóż przejazd kolejowy na Łapiguzie, na DK 76, tej samej z której najczęściej korzystają mieszkańcy miasta i gminy Stoczek Łukowski z powodu prac remontowych został zamknięty. Ruch został skierowany na pobliski przejazd na ulicy Objazdowej, ale pomimo to wjazd do Łukowa jest mocno utrudniony. Tworzą się korki.

Póki co, nie wiadomo ile potrwa remont, dlatego wybierając się w podróż warto pojechać nieco inną drogą. Najlepszą alternatywą wydaje się trasa przez Zagoździe, Tuchowicz Czerśl. Jednak jeśli już zapędzicie się, to już w Łukowie warto skorzystać z objazdu przez Strzelnicę i Poważe.

Dla samochodów ciężarowych wyznaczono objazd nieco wcześniej, bo już w Stoczku powinny kierować się na Siedlce, do Żelkowa.

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o