Zamknęli Biedronkę, ale otworzyli paczkomat

Kto dziś wybrał się do stoczkowskiej Biedronki na zakupy srogo się zawiódł. Od dziś na terenie dyskontu trwa remont, który potrwa do 25 lipca 2018 roku. Firma dla swoich klientów przygotowała pewną formę rekompensaty. Otóż każdy mógł wziąć specjalny kupon rabatowy, który uprawnia do 5% rabatu w sklepach Biedronki w Łukowie i… Międzyrzecu Podlaskim. Gdyby ktoś akurat był w pobliżu, śmiało może kupon wykorzystać i to wielokrotnie.

Niemal na przeciwko zamkniętego czasowo sklepu powstał nowiusieńki paczkomat. Oto informacja:

InPost,  należący do amerykańskiego fundusz Advent International inwestuje w nowe Paczkomaty® w miejscowościach, które dotychczas były pomijane pod względem inwestycji w infrastrukturę logistyczną. Celem firmy jest postawienie nowoczesnego, czynnego 24h/ na dobę i 7 dni w tygodniu urządzenia za pomocą której można zarówno odebrać jak i nadać przesyłkę w każdej miejscowości w Polsce. Tym razem nowy Paczkomat® trafił do Stoczka Łukowskiego, gdzie przy ulicy Partyzantów 53 została postawiona najnowsza maszyna InPostu.

 

Paczkomat® InPost to korzyści nie tylko dla właścicieli nieruchomości udostępniających przestrzeń swojej działki, ale także dla wielu innych przedsiębiorców. Analizy wykazują, iż  Paczkomaty® InPost dynamizują biznesy zlokalizowane w ich okolicy. Paczkomat®  w zależności od umiejscowienia odwiedza od kilkuset do nawet kilkunastu tysięcy osób miesięcznie.Z analiz InPost wynika, iż obecność maszyny przy sklepie spożywczym zwiększa jego obroty do nawet kilkunastu procent.  Paczkomat® w okolicy to więcej klientów dla lokalnych handlowców, czy usługodawców tj. piekarnia, szewc, czy salon kosmetyczny etc.

Paczkomaty® InPost to idealne rozwiązanie dla zajętych osób. Przesyłka jest gotowa do odbioru 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. A proces odbioru i nadawania przesyłek został uproszczony do maksimum. Nowe maszyna to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie usługami Paczkomatów® InPost. Tylko w ubiegłym roku wolumen przesyłek nadanych do Paczkomatów InPost wzrósł o ponad 50% r/r.

1
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kolo
Gość
Kolo

W końcu jakaś alternatywna forma odbierania przesyłek! Tego w mieście brakowało… w innych miejscowościach są chociażby Kioski RUCH, w których można odbierać paczki, u Nas dotychczas nie było nic. Brawo InPost!