Zabawy w Chojniaku bez alkoholu?

Na najbliższej sesji Rady Miasta Stoczek Łukowski pochylą się nad kilkoma projektami uchwał dotyczącymi, uporządkowania i ograniczenia spożywania i sprzedaży alkoholu w mieście.

Jedną z propozycji jest wprowadzenie całkowitego zakazu sprzedaży i spożywania alkoholu podczas imprez w parku miejskim.

Zabawy w parku, regularnie organizuje Club Weteranów Szos. Bawi się na nich młodzież ale nie tylko.

Uchwały są autorstwa mieszkańca Stoczka.

  1. Rozpatrzenie wniosku dotyczącego wprowadzenia na terenie miasta Stoczek Łukowski Regulaminu organizowania imprez publicznych o charakterze rozrywkowym – projekt uchwały Nr IX/54/2019.
  2. Rozpatrzenie wniosku dotyczącego zmiany zasad usytuowania na terenie miasta Stoczek Łukowski miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych – projekt uchwały Nr IX/55/2019.
  3. Rozpatrzenie wniosku dotyczącego wprowadzenia zakazu sprzedaży, podawania i spożywania napojów alkoholowych na terenie parku miejskiego, podczas imprez organizowanych na otwartym powietrzy – projekt uchwały Nr IX/56/2019.
  4. Rozpatrzenie wniosku dotyczącego przygotowania i wdrożenia programu pilotażowego porozumienia ponadnormatywnej służby policji na terenie Miasta Stoczek Łukowski, finansowanego ze środków samorządowych.

9
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztof Chudek
Gość
Krzysztof Chudek

Alkohol łamie ludzkie prawa, postawy i zasady, krzywdzi nieśmiałość i wstyd, niszczy wrażliwość, wierność, przekłamuje emocje i uczucia jest zbrodniarzem i demoralizatorem wielu pokoleń, rodzin, zachowań, wyrzutem sumienia i niszczycielem człowieczeństwa, jako taki winien być zakazany jako ukryta i sprytnie zakamuflowana pod fałszywą ideą wolności broń masowej zagłady. Broń ta używana była na wszystkich frontach świata jako wspomagacz zabójczego instynktu i irracjonalny system napędzania wiary w śmieszne i patologiczne idee. Broń ta niszczyła wolność i niezależność wielu grup społecznych, rozpijanych w imię zwycięstwa i zwycięskich rabunków oraz przejęć. Broń ta niszczyła fizycznie i psychicznie siłę narodu i morale armii. Ideologie… Czytaj więcej »

leszek
Gość
leszek

A PAN JAROSŁAW WIECZNIE PIJANY MOWI O ZAKAZIE ALKOHOLU.SAM WIDZIAŁEM JAK W PARKU MIEJSKIM PO CIEMKU SIEDZIAŁ Z PIWEM I ROZMAWIAŁ Z DRZEWAMI I PTAKAMI.TAKI KTOŚ ZAWRACA GŁOWĘ POLICJI,URZĘDOWI MIEJSKIEMU I NAM WSZYSTKIM.NA TACZKĘ I PANA JARKA WYWIEŚĆ ZE STOCZKA.JA MOGĘ KUPIĆ TACZKĘ I KIEROWAĆ

Zdzicho
Gość
Zdzicho

Ktoś z mieszkańców niby coś chce zrobić pożytecznego, ale do końca nie wie w jaki sposób. Sprzedaż alkoholu na TAK, a sposób i kiedy wypada oraz pełen nadzór nad impreza powinien być w gestii ORGANIZATORA. To organizator decyduje czy zatrudnić OCHRONĘ (już to przerabiano kilka dni temu) aby wszystko było wporzo.

bSiReAgCuZnKkA
Gość
bSiReAgCuZnKkA

wreszcie, żal patrzeć na tych brodaczy w skajach na komarkach obijających sie o sosny.

Jacek..
Gość
Jacek..

Treść uchwał to książkowy przykład na brak łaczności człowieka z mózgiem