Wypadek w Szyszkach

27-latka kierując pojazdem marki Fiatem Seicento zderzyła się z jadącym z przeciwka oplem. Policjanci wstępnie ustalili, że kobieta na łuku drogi zjechała na lewy pas jezdni doprowadzając do zderzenia aut. Kierująca z poważnymi obrażeniami została przetransportowano śmigłowcem LPR do szpitala.

Wczoraj po południu policjanci ze Stoczka Łukowskiego zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w Szyszkach. Ze zgłoszenia wynikało, że zderzyły się dwa pojazdy i  są osoby ranne. Mundurowi którzy dojechali we wskazane miejsce ustalili, że w zdarzeniu uczestniczył samochód marki Fiat Seicento, którym kierowała 27-latka z gminy Stoczek Łukowski oraz opel vectra którym jechał 36-letni mieszkaniec tej samej gminy. W wyniku wypadku zdeformowane elementy seicento „uwięziły” kierującą wewnątrz pojazdu. Konieczne było użycie specjalistycznego sprzętu, by wydostać kobietę z auta. Pokrzywdzona 27-lata doznała  poważnych obrażeń, śmigłowcem LPR została przetransportowana do specjalistycznej placówki medycznej.

Pracujący na miejscu wypadku policjanci z łukowskiej drogówki wstępnie ustalili, że kierująca fiatem młoda kobieta najprawdopodobniej na łuku drogi zjechała na przeciwny pas jezdni doprowadzając do zderzenia z jadącym z przeciwka oplem. Mundurowi ustalili też, 36-latek był trzeźwy, od 27-latki pobrano krew do badań.

Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności, obserwowanie drogi i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania zachowań do warunków panujących na drodze.

M.J.

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o