Wypadek w Rosach i nietrzeźwi kierowcy…

Akcja „Znicz 2018” trwała od 31 października do 4 listopada i była jak co roku, okresem wytężonej pracy policjantów. Podczas tych dni na terenie powiatu łukowskiego doszło do 18 kolizji i 2 wypadków drogowych, w których zostało ranne 4 osoby. Policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących pojazdami.

Od środy 31 października funkcjonariusze z powiatu łukowskiego w ramach akcji „Znicz 2018” obecni byli w okolicach cmentarzy, na drogach wyjazdowych i wjazdowych naszego powiatu. W trakcie kontroli zwracali uwagę na stan trzeźwości kierujących oraz prędkość z jaką się poruszają. Sprawdzany był także stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia dzieci.

W tym okresie doszło do 18 kolizji drogowych oraz do 2 wypadków drogowych. W Woli Kisielskiej kierujący motorowerem 75-latek zderzył się z samochodem marki Mercedes, w wyniku czego doznał obrażeń ciała. Natomiast 1 listopada w miejscowości Rosy doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczyły trzy pojazdy. W tym zdarzeniu obrażeń ciała doznało  trzy osoby.

W trakcie akcji „Znicz 2018” policjanci sprawdzili stan trzeźwości ponad 530 kierujących pojazdami. W tym czasie mundurowi na drogach powiatu łukowskiego zatrzymali 5 osób  pod działaniem alkoholu, które kierowały pojazdami, a także stwierdzili, że 290 osób popełniło wykroczenia. Dodatkowo w trakcie działań policjanci zatrzymali 11 dowodów rejestracyjnych i 5 praw jazdy.

Podczas działań „Znicz 2018” na terenie powiatu łukowskiego nie odnotowaliśmy w rejonie cmentarzy oraz na samych cmentarzach zdarzeń o charakterze kryminalnym, ani chuligańskim.

MJ.

policja.gov.pl

1
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Witam, bardzo proszę o kontakt osoby poszkodowane w wypadku w miejscowości Rosy lub rodziny poszkodowanych. Mój adres e-mail: anna.rudecka@op.pl Pozdrawiam