Koronawirus coraz bliżej. Jest już w naszym powiecie…

Zagrożenie koronawirusem coraz bardziej zbliża się do naszego regionu. Wczoraj potwierdzono kolejne przypadki zarażenia w Siedlcacha, a także potwierdzono dwa przepadki zakażenia koronawirusem u mieszkańców powiatu łukowskiego.

Wyniki badań nadeszły w środę 25 marca. Osoby chore to kobieta i mężczyzna, w przedziale wieku 41 – 60 lat z powiatu łukowskiego, którzy mieli styczność z przypadkiem potwierdzonym. Stan obu osób jest dobry.
Jak informuję Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego, na terenie województwa lubelskiego mamy cztery nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Zostańmy w domu.

3
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wladek
Gość
Wladek

Dzięki za info lecę po papier toaletowy do biedronki…

Maja
Gość
Maja

A pan to tylko papierem toaletowym zajety.

Wladek
Gość
Wladek

Po prostu śmieje się z tego oglupienia jakie nam rząd pisu zafundowal zamknęli szkoły gdzie dzieci są najbardziej odporne na wirusa straszą Włochami i Hiszpania a tysiące tirów wjeżdża bez kontroli.jedyna grupa jaka powinna być faktycznie chroniona to powinni być ludzie po 60 ce no ale przecież tu mamy tak modnych ludzi że podjęli działania które wirusa nie pokonają a dodadzą im poparcia i podniosą słupki rankingów. A teraz rozprawjaja o tarczy finansowej tylko niech ktoś tu na portalu napisze kto dostanie faktycznie jakieś pieniądze z tej niby tarczy prócz budżetówki bo kasa pojdzie zapewne na duże firmy a małe… Czytaj więcej »