Wieczorny rajd mógł zakończyć się tragedią…

wypadek

Do bardzo groźnego zdarzenia na Placu Kościuszki w centrum Stoczka Łukowskiego doszło dziś przed 22.00. Kierujący pojazdem poruszający się ulicą Sikorskiego od strony Siedlec, z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w znak drogowy na wysokości pomnika Św. Floriana. Następnie skręcił w prawo i wypadł z jezdni na przystanku dla autobusów. Samochód zatrzymał się w żywopłocie otaczającym Skwer Miejski.

Z relacji świadków wynika, że kierujący chciał uciec z miejsca wypadku,  jednak młodzi mężczyźni zatrzymali sprawcę do czasu przyjazdu Pogotowia Ratunkowego i Policji.  Świadkowie zdarzenia wskazywali również na fakt, że kierujący mógł być pod wpływem alkoholu.

Na miejsce zdarzenia przybyła również jednostka OSP Stoczek Łukowski, która zabezpieczyła samochód i miejsce wypadku.

Trzeba powiedzieć, że zdarzenie to mogłoby doprowadzić do większej tragedii. Całe szczęście, że w miejscu nie było przechodniów (głównie młodzieży), która o tej porze chętnie spaceruje stoczkowskimi ulicami…

 

 

6
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Przypalony Prodziż
Gość
Przypalony Prodziż

mam hemoroidy:(

Stoczek
Gość
Stoczek

A miało być tak bezpiecznie na skwerku! I rozbite BMW tydzień temu na drzewie przy przejsciu dla pieszych!

JP2
Gość
JP2

To ten obłudnik Mirek (admin) jechał.

Rafał
Gość
Rafał

A dlaczego obłudnik? Bo nie potrafisz się przedstawić? Masz cojones to nie kryj się pod nick-iem jak szczur.

JP2
Gość
JP2

Po co mam przedstawiać swoje imię, w internecie mam prawo do bycia osobą anonimową. Określenie obłudnik jest stwierdzeniem prawidłowym bo ta osoba kilka razy była autorem takich akcji. 🙂 Twoje oskarżenie jest bez sensu. Radzę też uzywać języka hiszpańskiego do używania w celu komunikacji z osobami kultury latynoskiej, a nie pisania o jajach 😉

Rafał
Gość
Rafał

Widzę iż oprócz jaj (tak chciałeś) masz też braki ojczystego języka. Troszkę kiepsko pasuje określenie jakiego użyłeś, ale nie przejmuj się. Z przyrostem jaj dojdzie Ci trochę znajomości określeń.
Pójdę też za Twoją radą i będę używał do używania.
Ta osoba niech Ci głowy nie zajmuje. Weź lepiej słownik.