Wiecznie młodzi! Tylko Dęblin lepszy.

turniej oldboys krzywda

W sobotę na gościnnym boisku Unii Krzywda rozegrany został Turniej Oldboys w piłce nożnej. Po latach spotkali się zawodnicy z Krzywdy, Jeleńca, Adamowa, Dęblina i Stoczka Łukowskiego.

Rywalizowano w jednej grupie, każda drużyna z każdą.

Nasi piłkarze najpierw  wygrali z Adamowem 1:0, następnie przegrali z Dęblinem 0:5, zremisowali z Jeleńcem 0:0 i wygrali z gospodarzami z Krzywdy 2:0. W sumie zgromadzili 7 punktów co w ostatecznym rozrachunku dało im drugie miejsce.

W drużynie  wystąpili: Marcin Sentkiewicz, Krzysztof Szczepańczyk, Marcin Piotrowski, Piotr Bany, Zdzisław Walecki a także gościnnie dwóch zawodników z Adamowa i Krzywdy.

Po zawodach  Zdzisław Walecki  powiedział:

Chcielibyśmy serdecznie podziękować organizatorom, Andrzejowi Dadasiewiczowi, Zbyszkowi Lamkowi i wszystkim, którzy włączyli się do pomocy. Wszystko było zapięte na ostatni guzik. Tak jest zawsze, jak tylko gościmy w Krzywdzie.

Nasz wynik to taka mała niespodzianka, bo nikt na nas nie stawiał. Szczególnie dobrze prezentował się Piotrek Bany, który wszystkich zadziwiał swoją formą. Oczywiście, jak zawsze przy okazji takich imprez nie wynik był najważniejszy. Dlatego zawody przebiegały w duchu fair play, a my mieliśmy samą przyjemność z gry. Dobrze jest się spotkać po latach, pograć i powspominać. Wszystko to w doskonałej atmosferze.

W najbliższym czasie planujemy podobną imprezę zorganizować u nas. Być może uda się to jeszcze we wrześniu. Byłby to taki turniej, który uczci pamięć zmarłego niedawno Mieczysława Budziaka.

 

Najnowsze komentarze

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o