W Stoczku też zagrała

Wczoraj na terenie całego kraju grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Na ulicach polskich miast pojawili się wolontariusze z puszkami, którzy jak co roku kwestowali na rzecz pomocy dla szpitali.

Orkiestra zagrała również w Stoczku Łukowskim. Na ulice naszego miasteczka wyszli wolontariusze ze Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Zespołu Szkół. Zebrano 8363,40 zł, z czego 3315,70 wolontariusze z Zespołu Szkół. Kwota ta może być jeszcze wyższa, bowiem trwają aukcje.

Szefową sztabu, który mieścił się w Zespole Szkół była Pani Ewa Mokicka, a ze strony Szkoły Podstawowej i Gimnazjum co roku bardzo aktywna Pani Grażyna Mazurek.

fot. ZS Stoczek facebook

7
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wladek
Gość
Wladek

Robotę co chceta to się toczyło do zabawy a nie zabijania ludzi.poza tym tu trudno mówić o polityce ten Nozownik z łbem miał coś nie halo ale ludzie mogą o tym myśleć co chcą taki jest nasz wybor

Wladek
Gość
Wladek

Obserwator.100% racji pełny szacun

obserwator
Gość
obserwator

@Wladek:
Posłanka Pawłowicz i jej podobni triumfują. Musimy to powstrzymać.
Najbliższa i być może ostatnia szansa będzie jesienią. I wtedy rok 2019 skończy się lepiej, niż się zaczął.

Wladek
Gość
Wladek

Orkiestra grała i to jest piękne a prezydent Gdańska został zabity a Jurek podał się do dymisji 2019 rok będziemy pamiętać boleśnie…

jurek
Gość
jurek

Róbta co chceta

obserwator
Gość
obserwator

„Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie” (tak śpiewał Tilt).
Jurek wrócił, a mobilizacja obywateli podczas zbiórki dla upamiętnienia Pawła Adamowicza daje nadzieję, że ten rok może się zakończyć pozytywnie.

Wladek
Gość
Wladek

Daj Boże by tak było…