Uważajcie na swoich pupili! W mieście grasuje wariat!

Wszystko na to wskazuje na to, że po Stoczku grasuje (mówiąc dyplomatycznie) osoba nie w pełni sprawna umysłowo…

Otrzymaliśmy taką oto informację, za którą serdeczne podziękowania:


Dzień dobry. Chciałabym aby ostrzegł Pan mieszkańców Stoczka, a szczególnie przy blokach przy Kościuszki i dawnej Hempla. Ktoś kto nienawidzi zwierząt rozkłada mięso nakłute gwoździami i igłami. Sprawa jest zgłoszona na policję. Proszę aby właściciele nie puszczali psów wolno i pilnowali. :

5
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Hmmm
Gość
Hmmm

Moim zdaniem sprawca tego czynu to nie jest osoba z niepełnosprawnością umysłową.
Moim zdaniem to sprawny intelektualnie socjopata.
„Socjopaci są inteligentni, bez skrupułów, agresywni. Przybierają maskę normalności, czasem wręcz czaru osobistego, by tylko osiągnąć zamierzone cele własne. Nie ma dla nich znaczenia, że przy okazji rujnują innym życie. Specjaliści zwracają uwagę, że co piąta osoba może być socjopatą, czyli wykazywać tego typu zespół cech. Różnica między chorobą psychiczną a psychopatią polega na tym, że na rozwój choroby środowisko ma niewielki wpływ, w przypadku socjopatii – ogromny.” https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/psychiatria/socjopatia-to-zaburzenie-osobowosci-co-5-ta-osoba-moze-byc-socjopata-aa-L5ep-z7vm-FMiw.html

Sadossak
Gość
Sadossak

Panie redaktorze, stanowczo protestuję przeciwko stygmatyzacji osób z niepełnosprawnościami. Zawarte w tekście stwierdzenia są nieuprawnione i niesprawiedliwe. Oczekuję, że w przyszłości teksty będą bardziej przemyślane. Wypadałoby także przeprosić. Znam wiele osób niepełnosprawnych intelektualnie i jestem przekonany, że nigdy nikogo by nie skrzywdziły. Są pełne miłości dla ludzi i zwierząt.

Elo
Gość
Elo

Nie chcę nikogo tłumaczyć, bo ten czyn należy otwarcie potępiać, ale… no właśnie, zawsze jest druga strona medalu. Warto się zastanowić, dlaczego ‚bestia’postanowiła rozrzucić swoje pułapki ? Pierwsza myśl jaka nasuwa się w tym przypadku to problem psich odchodów. Właściciele czworonogów w naszym mieście ich nie sprzątają. Ktoś w końcu nie wytrzymał. Szkoda, że cierpią niewinne zwierzęta.

Psiara
Gość
Psiara

To niech bestia rzuca psie odchody takiemu właścicielowi na wycieraczkę, a nie mści się na zwierzaku… To żadne tłumaczenie… Psiak niewinny…

Lokator
Gość
Lokator

Mieszkam w jednym z bloków i mam psa. Pies nigdy nie robi przy blokach zawsze chodzimy na spacery i po swoim pupili sprzątam. Odchody zawsze będą bo jest dużo psów, które chodzą luzem. Są koty, które są dokarmianie, więc zawsze znajdą się psy szukające jedzenia. Nawet jak mieszkańcy posprzatają po swoich pupilach odchody zawsze będą.