Uwaga! Są nowe przepisy, ale…

fot.czytelnik

Rząd wczoraj wprowadził nowe obostrzenia dotyczące poruszania się. Tymczasem dziś pod Bankiem (zdjęcie wyżej) i wczoraj pod Biedronką (zdjęcie niżej) żadne przepisy wydaje się, że nie obowiązują…

Od dziś:

Pieszo – jednocześnie mogą się poruszać dwie osoby w odległości nie mniejszej niż 1,5 m od siebie;

Środkami publicznego transportu zbiorowego można przewozić, w tym samym czasie, nie więcej osób, niż wynosi połowa miejsc siedzących.

5 uczestników, oprócz osób sprawujących kult religijny lub osób zatrudnionych przez zakład pogrzebowy w przypadku pogrzebu –w okresie od dnia 25marca 2020r. do dnia 11kwietnia

9
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Pola
Gość
Pola

Problem w tym że ten stoczkowski bank jest słaby. Żadnej bankowości elektronicznej a bankomat wiecznie pusty lub popsuty. Ludzie tam stoją żeby wypłacić cokolwiek żeby mieć gotówkę bo kart płatniczych to pewnie tam też nie mają. Głównie Rolnicy z niego korzystają. Pieniądze za sprzedaż czy to bydła czy zboża idą na konto…logiczne jest że potem trzeba coś wypłacić.
A w biedronce na moje oko i tak jest duzo mniej ludzi niż bywalo przed tą całą pandemią.
Owszem trzeba siedzieć w domu ale trzeba też jakoś żyć. Karzą nie robic zakupów na zapas wiec raz na tydzień te zakupy trzeba zrobić. ..

t..
Gość
t..

W kościele 5 a w biedronce 55 osób,ha,ha

Wladek
Gość
Wladek

10 maja będzie jeszcze lepiej wtedy już nie będzie wirusa bo trzeba będzie iść i na Dude glosowac a teraz trzeba siedzieć w domu i wiadomości ogladac.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Przecież nie musisz iść. Z resztą w Wawie i tak on nie wygra

Wladek
Gość
Wladek

Zdaje sobie sprawę że wygra bo jest teraz pokazywany jako ,,opacznosciowy mąż narodu,,walczący z wirusem i niby ratujący gospodarkę tylko mi chodzi o sens tej całej niby kwarantanny i tego oglupienia.chiny walczyły z tym wirusem 3 miesiące to nam teoretycznie zajmie to samo a na 10 maja chyba zrobią,,dystanse,,od wirusa.zwracam tylko uwagę na absurdy tego wszystkiego bo kto ma rozum to widzi że problem leży całkiem gdzie indziej tym bardziej że na zwykła grypę w Polsce umiera około 60 osób rocznie.

Anka
Gość
Anka

Nie wierzę że są jeszcze osoby które porównują koronawirusa do zwykłej grypy. ..nie wierze…
Człowieku nie widzisz co sie dzieje w państwach które olewczo podeszły do tematu? Ile ludzi umarło juz we Włoszech Hiszpanii wielkiej Brytanii… ? Porównaj chociażby wskaźnik umieralnosci jednego wirusa i drugiego a potem sie odzywaj.

t..
Gość
t..

Dobrze gada dać mu bimbru 70 volt od wirusa!