Uwaga na nierówności na stoczkowskich drogach!

dziura-w-drodze
fot poglądowa internet

O wielkim pechu może mówić 51 letni rowerzysta podróżujący przez Stoczek Łukowski. Komenda Powiatowa Policji w Łukowie w kronice zdarzeń napisała:

 22 października 2017 roku w Stoczku Łukowskim, kierujący rowerem 51-latek wjechał na
nierówność na drodze i przewrócił się na chodnik. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony
mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala

Najnowsze komentarze

5
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kurka
Gość
kurka

Przejeżdżałam obok tego miejsca jakiś czas po zdarzeniu. Stała jeszcze policja. W chodniku była duża wyrwa, w której był rower. Czy oby rowerzysta poruszał się jezdnią( która w tym miejscu dziur akurat nie ma)? Ten artykuł chyba mija się z prawdą? Tylko dlaczego?

Marcin Staniszewski
Admin

Wpis na podstawie kroniki policyjnej. Jeśli ktoś ma informacje o innym przebiegu zdarzenia, niż to, które opisuje Policja proszę o kontakt: rozwojstoczka@gmail.com

gość
Gość
gość

Podtrzymuje to co napisał kurka@, na drodze nie było żadnej nierówności, a tylko i wyłącznie na chodniku była ogromna wyrwa, a w niej leżał rower. Szkoda że nie zrobiłem zdjęcia. Możliwe że było to związane z awarią sieci wodociągowej, bo tego dnia od rana do południa nie było w tej części miasta wody. Wokół miejsca zdarzenia było dużo wody. Wersja zdarzeń mogła być raczej taka, woda podmyła kostkę na chodniku dla pieszych, a kiedy w feralnym miejscu znalazł się rowerzysta, powieszchnia chodnika załamała się a poszkodowany wpadł do wyrwy. Myślę że uboga notatka policyjna wiąże się z tym, że zgodnie… Czytaj więcej »

Ala
Gość
Ala

Jak ty nazywasz nierównosc dwu metrowy dol to jaka ty masz czlowieku szkole

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Pani Alu mamy problemy z czytaniem ze zrozumieniem, Pan Redaktor przytacza wpis z Komendy Policji,a nie sam formułuje tekst. Dziura rzeczywiście była niekiepska, rowerzysta musiał się zdziwić.