Uwaga! Będzie bliżej i szybciej

fot. komunikacjasiedlce.flog.pl

Bardzo dobra informacja dla osób dojeżdżających do Siedlec. Firma „Plus” uruchomiła nowe połączenia pomiędzy Stoczkiem, a Siedlcami inną niż dotychczas drogą.

Od wczoraj busy kursują trasą: Stoczek – Zgórznica- Toczyska- Soćki- Wola Wodyńska. Jest to najkrótsza trasa do Siedlec.

Bilet na całej trasie kosztuje 8 zł, a ze Stoczka do Zgórznicy czy też do Toczysk 3zł.

Godziny odjazdów:

Siedlce: 7.30, 11.45, 13.27, 15.09, 16.51,
Stoczek : 6.33,8.58, 2,36,14.18, 16.00,

Połączenie powstało dzięki staraniom mieszkańców Toczysk i Soćk. Swój udział mieli również Wójt Gminy Wodynie Wojciech Klepacki i Wójt Stoczka Łukowskiego Marek Czub.

10
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
NAS NIE UCISZYSZ
Gość
NAS NIE UCISZYSZ

W związku z naruszeniem pkt 21 regulaminu forum komentarz został usunięty przez administratora, a materiał zabezpieczony.

wieśniak
Gość
wieśniak

Tak żeśta wybrali- najgorsego z całej trójki, a teraz nazekata. Wcale koziarom nie współczuja.

Wladek
Gość
Wladek

Ale nasz w pilnie gra ha ha ha

Z. W.
Gość
Z. W.

Czyżby sprawa sądowa? czekam na rezultaty i więcej informacji, a może zwykły straszak jak to zazwyczaj bywa na tym forum- ktoś głośniej puści bąka w kierunku Urzędu,a natychmiast w drzwiach wazeliniarze psiukają dezydorantem.

NAS NIE UCISZYSZ
Gość
NAS NIE UCISZYSZ

Myślałem, że to blog dla wszystkich.
Jeśli Burmistrz wraz z rodziną się obawia o ujawnienie Jego decyzji odnośnie zatrudniania pracowników Urzędu Miasta czy jednostek podległych proszę aby zgłosił to policji czy ABW a nie bronił mieszkańcom Stoczka dostępu do informacji. Chętnie z wszystkich źródeł informacji się wytłumaczę, dorzucę jeszcze kilka odnosnie przestrzegania RODO przez pracowników Urzędu.

Z. W.
Gość
Z. W.

Współpraca doprowadza do poprawy życia mieszkańcom. Ucz się kinek od kolegi z I pietra jak powinno się właściwie prowadzić Urząd.

Banan prutas
Gość
Banan prutas

Nareszcie w nasych Toczyskach momy PKS. Jeszcze tylko kanalizacja żeby nie trzeba było szamba wywozic albo chodzić za stodoła za potrzebom