Utrudnienia na DK 76 w Stoczku. Zachowajcie ostrożność

Jak zaalarmował nas jeden z czytelników, kolejny raz doszło do awarii na ulicy Piłsudskiego w ciągu DK 76, na odcinku od ulicy Dwernickiego do 1 Maja.

Jeden pas jezdni jest wyłączony z ruchu. Póki co, droga nie jest wystarczająco oznakowana, szczególnie dla tych którzy jadą od strony Łukowa.

Powodem kolejnej już awarii, jest biegnący pod jezdnią miejski kolektor sanitarny. Awaria sprawiła, że pod asfaltem powstała ogromna dziura…

4
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Geniusz Zła
Gość
Geniusz Zła

Bardzo słabo oznaczone wyłączenie pasa. W ogóle droga w tamtym miejscu nadaje się do remontu: zaczynając przy ośrodku zdrowia a kończąc przy poczcie.

Vel
Gość
Vel

To powiedzcie bracia stoczkowianie że stoczek głównej będzie stać?

Zdzicho
Gość
Zdzicho

Mieszkańcy Stoczka szykować sławojki, bo Stoczek g…em zaleje. To tylko ostrzeżenie- prawdopodobne przed wyborami, nieaktualne po wyborach, a może jednak ? Panie Burmistrzu czas reazlizować to co było obiecane, bo jak nie to faktycznie….. jak na początku

Edward..
Gość
Edward..

Weź tu ratuj się przed g…en jak kasa na co innego została wydana. A miało być tak pięknie i się nie zes..ć