Utrudnienia na DK 76 w Stoczku. Zachowajcie ostrożność

Jak zaalarmował nas jeden z czytelników, kolejny raz doszło do awarii na ulicy Piłsudskiego w ciągu DK 76, na odcinku od ulicy Dwernickiego do 1 Maja.

Jeden pas jezdni jest wyłączony z ruchu. Póki co, droga nie jest wystarczająco oznakowana, szczególnie dla tych którzy jadą od strony Łukowa.

Powodem kolejnej już awarii, jest biegnący pod jezdnią miejski kolektor sanitarny. Awaria sprawiła, że pod asfaltem powstała ogromna dziura…

27
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lol
Gość
Lol

Nikt nie ma pomysłu co zrobić, ale wszystkim dopisują humory. Wiadomo, miasto kasy nie ma. Droga krajowa, więc nawierzchnię niech zrobi GDDKiA, na kolektor trzeba załatwić kasę w województwie z funduszu ochrony środowiska, bo jak się całe stoczkowskie g. wyleje to katastrofa ekologiczna pewna. I bez tego niezłe szambo.

Vel
Gość
Vel

Fakt ale czy te ,,nasze orły,, z urzędu miasta dadzą sobie z tym radę wyliczyles tyle spraw od razu może to być dla nich za wiele.ok żartuje…

obs
Gość
obs

Czemu żartuje? Boisz się konsekwencji Swoich słów? Nawet trolować nie umiesz?

Vel
Gość
Vel

Pisze żartem o sprawach ważnych bo tylko to nam zostało.zapewne jesteś dorosłym człowiekiem i wiesz za żaden,,szef,,nie płaci za nieudolność i to my wybraliśmy tych ludzi i wielu już żałuję tej decyzji bo nie wiedzieliśmy że zamiast zacząć pracę to zaczną od podwyżek.powiem więcej ludzie liczyli że p.sentkiewicz naprawdę ruszy ten stoczek po rządach Szczepanika jest młody i lansowal się jako człowiek Pi Su a zaczęli bardzo nieudolnie od zamknięcia nocnej pomocy gdzie w STOCZKU i gminie 60%To ludzie starsi i taka pomoc jest uzasadniona i nikt nie będzie czekał rok dwa trzy by ich oceniać tylko jak wszyscy podlegają… Czytaj więcej »

Lol
Gość
Lol

W sprawie pomocy nocnej zawalili radni powiatowi, a i wójt nie przedstawił żadnej propozycji poza tym, co wcześniej ustalili w powiecie. Radni gminni też siedzieli jak na tureckim kazaniu. Władza pochodzi od ludu i to jego interes winni reprezentować, a nie urzędów. Do roboty, a jeśli brak wam kompetencji, to do szkoły! Dla Stoczka rada jest taka, maksymalnie zadłużyć. W następnych wyborach gmina miejska zostanie połączona z wiejską, a długi przejmie skar państwa. 😉

Samorządowy Stoczkowski Politolog
Gość
Samorządowy Stoczkowski Politolog

Kolego jak nie ma pomysłu! Proste jak drut- pilne trzeba zrobić, za to bierze kasę Burmistrz i nie robi żadnej łaski, ale oczywiście skąd kasa? Była na podwyżki? To i powinna znależć się na wylewające szambo. Szkoda słów.

Lol
Gość
Lol

Jak myślisz, jaka kwota jest potrzebna, żeby temat kolektora zamknąć definitywnie? Czy uważasz, że te drobne na podwyżki coś by zmieniły? Przecież poprzednik nimi dysponował, i co? Jak g.. płynęło, tak płynie.

obs
Gość
obs

Zgadzam się. Wcześniej to nawet nikt problemu nie widział. A teraz sami inżynierowie sanitarni w Stoczku. Typowi Polacy, znawcy od wszystkiego i od niczego. Wylewają żale na forach.

Samorządowy Stoczkowski Politolog
Gość
Samorządowy Stoczkowski Politolog

Kolego 15 radnych X200zł= 3000zł x 12miechów = 36 000zł X 5lat =180 000zł. Pominę wyliczone różnice w wynagrodzeniu Burmistrza,a i chyba przewodniczacy tez dostał podwyżkę.
Nie trzeba być więc inżynierem sanitarnym, aby wyliczyć ile można było dodatkowo przeznaczyć na remont kolektora- nie jestem inż. sanitarnym więc nie wiem na co ta suma konkretnie by starczyła.

Ewa
Gość
Ewa

Biorąc pod uwagę wniosek radnego M. Sentkiewicza z 2015 roku, diety radnych można by obniżyć i pieniądze na kolektor będą. Wreszcie ten wniosek można zrealizować.

Ewa
Gość
Ewa

O nie, to był rok 2016 radny Sentkiewicz na kilku kolejnych sesjach wnioskowal o obniżenie diet radnych. Może to teraz zrealizować.

Cham
Gość
Cham

Bycie radnym w Stoczku to dochodowe zajęcie. Ja bym nigdzie nie pracował tylko odkładał te 200zł. W ciągu roku byłbym bogatszy o 2400, a po pięciu latach miałbym …? Nawet nie umiem policzyć. Taka kasiora. Rzuć palenie, namów kogo możesz, a zaoszczędzicie na kolektor i smog będzie mniejszy. Chyba, że wolisz przepalić, niż jako lokalny patriota przeznaczyć dla dobra ogółu.

Ewa
Gość
Ewa

Nie o to chodzi. Ważne, żeby nie rzucać słów na wiatr, bo można wyjść na kłamce i manipulanta.

Vel
Gość
Vel

O patrz zapomniałem zdzichu o bulwarze.a to flagowa propozycja starosty dla stoczka…

dyskutant
Gość
dyskutant

Pod wypowiedzią jest przycisk Odpowiedz. Korzystajcie z tego z łaski swojej. To ułatwia dyskurs.

Zdzicho
Gość
Zdzicho

Vel -Bulwar to Naszego atrakcja turystyczna, Starosty to chyba ogólna pomoc, a posła Kolei i izydory, aż łezka krązy jak się o tym pisze.

Vel
Gość
Vel

Prowadził ślepy kulawego ,,bulwarze,, ,, stoczkowskim i obaj do swidrem wpadli.w kasie miasta pusto a ..dobra zmiana..diętki podniosła za co to nie mam pojęcia chyba za spanie.kiedys napisano książkę o gierki ,,PR,zerwana dekada,,o ..dobrej zmianie..napisze,,Przes… dekada

Chory królik
Gość
Chory królik

Miast powinno zrobić projekt w ramach „Dostępność +”. Z historią miasta, z walorami krajobrazowymi, cała promenada to pikuś. Całość mogłaby być sfinansowana ze środków programu.

Vel
Gość
Vel

Może to będzie atrakcją turystyczną stoczka

Zdzicho
Gość
Zdzicho

No co Ty Vel, zapomniałeś o BULWARZE!!!

satuk
Gość
satuk

zaglądałem do tej dziury, bardzo ciekawe fajne i nieziemsko pachnące gluty. polecam na zatoki

Chłop w gumowcach ze stoczka
Gość
Chłop w gumowcach ze stoczka

panie satuk a czy te pachnące gluty mogą zadziałać kojąco na moje bolące hemoroidy??

Vel
Gość
Vel

Zapewne tak ale trzeba w nich się wykopać ha ha ha

Geniusz Zła
Gość
Geniusz Zła

Bardzo słabo oznaczone wyłączenie pasa. W ogóle droga w tamtym miejscu nadaje się do remontu: zaczynając przy ośrodku zdrowia a kończąc przy poczcie.