Ufff! Jest już harmonogram odbioru nieczystości w mieście na miesiąc luty

odbiór smieci

Mieszkańcy, którzy lubią planować swoje z wyprzedzeniem muszą uzbroić się w cierpliwość. Oczywiście jeśli chodzi o przygotowanie i wystawienie na czas nieczystości ze swojego mieszkania czy też posesji.

W mieście po tymczasowym harmonogramie wywozu na miesiąc styczeń, w ostatnim czasie ukazał się terminarz ale tylko na luty. Nieco późno, dlatego zdezorientowani mieszkańcy proszą o interwencję. O zamieszczenie harmonogramu upominał się również na ostatniej sesji Radny Radosław Piskorz.

Skąd to całe zamieszanie?

Na sesji Rady Miasta pytała o umowę na odbiór nieczystości również Radna Ewa Mokicka. Burmistrz Miasta Marcin Sentkiewicz odpowiedział, że kłopoty wynikają z wysokiej oferty jaką przedstawiła firma Ekolider.

Wynika z niej, że opłaty dla mieszkańców mogą wzrosnąć nawet drugie tyle. Dodatkowo, potrzebna jest zgoda Rady Miasta jeśli chodzi o podpisanie nowej umowy…

Wygląda na to, że póki nie zostanie podpisana nowa umowa, niepewność może się przedłużać.

HARMONOGRAM

odbioru odpadów z budownictwa jednorodzinnego

w mieście Stoczek Łukowski   2020 r.

MIESIĄC: Odpady zmieszane: (pozostałości z segregacji) 2 i 4 czwartek Odpady biodegradowalne: (kuchenne i z pielęgnacji terenów zielonych) 2 i 4 poniedziałek Odpady segregowane:  papier, plastik, szkło
LUTY 13, 27 10, 24   6  

Punkt selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie bazy Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej przy ulicy Kościelnej 7  w godzinach  8ºº do 15ºº przyjmuje odpady problemowe: przeterminowane leki i chemikalia, zużyte baterie i akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte opony meble i inne odpady wielkogabarytowe, odpady budowlane i rozbiórkowe stanowiące odpady komunalne.

POPIÓŁ 26 LUTY

Numery telefonów:  

MZGK                       25 797 01 53

URZĄD MIASTA:   25 797 00 36

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o