Turniej piłki plażowej i tenisa ziemnego

Stoczkowskie Towarzystwo Sportowe Aves zaprasza, na turniej piłki plażowej i tenisa ziemnego. Startujemy w niedzielę o godzinie 11.00 na boisku szkolnym przy ul Dwernickiego.

Turniej tenisa ziemnego odbędzie się w kategorii OPEN. Dla dzieci będą przygotowane boiska i możliwość doskonalenia nauki pod okiem instruktora. Dodatkowo będzie można  zapisać dziecko na bezpłatne treningi z nauki gry w tenisa.

Turniej piłki plażowej zostanie przeprowadzony na troszeczkę innych zasadach jak dotychczas. Każdy kto zechce wziąć udział w zawodach, zapisuje się INDYWIDUALNIE (kobiety, mężczyźni, starsi, młodsi). Wszystkie zapisane osoby zostaną w drodze losowania podzielone na dwuosobowe drużyny, które dopiero wtedy losowane do poszczególnych grup.

W czasie turnieju będzie można zagrać w badmintona i w bulle.

Na wszystkich uczestników czeka przekąska z grilla, zapisy w niedzielę przed zawodami.

Najnowsze komentarze

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o