Targowisko w Stoczku znowu czynne!

Bardzo dobra informacja dotarła z Urzędu Miasta w Stoczku Łukowskim. Od 7 kwietnia ponownie będzie można kupić i sprzedać na Targowicy Miejskiej przy ulicy Kościelnej.

Przestrzegać jednak będzie trzeba zaleceń powiatowego sanepidu:

 Burmistrz Miasta Stoczek Łukowski informuje, że od dnia 7 kwietnia 2020 roku otwarte zostaje targowisko miejskie przy ulicy Kościelnej w Stoczku Łukowskim.

Stosownych informacji podmiotom prowadzącym handel na w/w terenie udziela Pani Elżbieta Bombiak – Inspektor Urzędu Miasta tel. 25 797-00-36.

       Proszę o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa  na  Targowicy  Miejskiej.

źródło: stoczek-lukowski.pl

12
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ely
Gość
ely

obawiam się tłumów- przed świętami,rolnicy bo wiosna,innym się nazbierało zaległości,zły czas ,niepotrzebna wcześniejsza przerwa.

andrzej
Gość
andrzej

Zamiast spędu wtorkowego władze miasta mogłyby podpisać umowę z kilkoma konkretnymi handlującymi i zorganizować codzienny ryneczek w mieście.Chyba,że chodzi o te 11 tys.o które teraz będzie ciężko.jest wystarczająco miejsca w centrum żeby zachować wymagane odstępy od handlujących a codzienny handel nawet powiedzmy 4-o godzinny wymusi konkurencyjność i zmniejszy kolejki pod Topazem Czy Biedronką.Może warto się nad tym pochylić?

Rafał
Gość
Rafał

Bardzo dobra wiadomość. Szczególnie w obliczu sytuacji, w której niektórzy sklepikarze w Stoczku windują ceny sprzedawanych produktów o kilkadziesiąt procent w górę zarabiając tym samym na ludzkim nieszczęściu: jest epidemia, przychodzą do nas po zakupy (bo stoczkowskie supermarkety maja ograniczenia co do liczby klientów), to ceny w górę. A co, nie wolno?

stasio
Gość
stasio

woreczek ziemniaków na mieście 35zł a na targu 20-25zł

Grazka
Gość
Grazka

A nasz kościół jest bardzo duży….

Aga
Gość
Aga

Andrzej to co u Ciebie jest mądrością to u Pana Boga jest głupotą…. A Ci na stanowiskach to są przygotowani ale tylko na papierku…. A rzeczywistość jest inna…. Ile prawdy jest ukrywane… Jak się nabijają ze zwykłych ludzi za plecami…. Bo są na stanowiskach to wypłaty im się należą gigantyczne a palcem nie kiwną… A Ci co ciężko pracują fizycznie to resztki dostają… Jaki ten świat jest przekręcony… Andrzej dojdz kto tą zaraze ściągnął do Polski….. Bo ja nigdy za granicą nie byłam i nigdy nie będę… Ilu jeszcze tych z zagranicy mają ściągać do Polski..Widzą co się dzieje na… Czytaj więcej »

andrzej
Gość
andrzej

Ponieważ konkretnie po imieniu zostałem wezwany to tylko dwa słowa-Nie mam aż tak dobrych relacji z Bogiem więc nie mam też przecieków co jest mądrością a co głupotą ale pomyślałem sobie,że ktoś kto jest z Nim bliżej o de mnie ma więcej miłości w sercu i zrozumie,że w obliczu niepewnego Polacy chcą wracać z zagranicy do rodzin.Nie wnikam co decydowało o wyjeżdzie ale pewnie nie piękne krajobrazy.Wracają z wirusem podobnie jak spacerowicze którzy za nic mają życie i zdrowie innych bo ich interes jest najważniejszy.Co do rządzących to wystarczy popatrzeć lokalnie czym się kierują w walce o stołki,tak jest wszędzie… Czytaj więcej »