Ta okazja była nie dla niego…

policjantka
fot. poglądowe internet

O konsekwencjach braku elementów odblaskowych dowiedział się idący wieczorem po drodze 17-latek. Młody mężczyzna idąc wieczorem nieprawidłową stroną drogi poza obszarem zabudowanym zatrzymywał auta na tzw. „okazję”. Jedynym pojazdem, który zatrzymał się przy mężczyźnie był policyjny radiowóz. 17-latek chciał jechać do koleżanki – jak się jednak okazało uciekł Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Policjanci „podwieźli” 17-latka…do ośrodka wychowawczego.

    W sobotni wieczór patrolujący krajową „63” policjanci z łukowskiej drogówki, zauważyli idącego nieprawidłową stroną drogi pieszego. Poza tym mężczyzna ten poruszał się odcinkiem drogi biegnącej poza obszarem niezabudowanym i nie miał żadnych elementów odblaskowych. Mundurowi widzieli też, że pieszy zatrzymuje „na okazję” jadące drogą samochody. Jednak jedynym pojazdem który zatrzymał się przy mężczyźnie był policyjny radiowóz. 17-latek chciał pojechać do Radzynia Podlaskiego, do swej koleżanki. Policjanci nie zawieźli go do tego miasta, tylko do łukowskiej komendy. Okazało się bowiem, że młodzieniec jest poszukiwany, gdyż samowolnie oddalił się z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Warszawie. Młodzieniec trafił z powrotem do ośrodka wychowawczego.

MJ.

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o