Sypnęło świetlicami

Aleksandrówka świetlica otwarcie
Otwarcie świetlicy w Aleksandrówce

Ostatni miesiąc w Gminie Stoczek Łukowski obfitował w uroczystości otwarcia nowych świetlic w poszczególnych sołectwach. Można powiedzieć, że to prawdziwy urodzaj na zakończenie tego typu inwestycji, bowiem nie każda gmina w Polsce w ciągu miesiąca otwiera trzy świetlice wiejskie.

Sama idea budowy tego typu budynków, choć kontestowana przez niektórych, według Wójta Marka Czuba doskonale się sprawdziła.

Nowe świetlice zostały otwarte w Aleksandrówce, Turcu i Rudzie- Błażejkach.

Otwarcie świetlicy w Błażejkach
Otwarcie świetlicy w Turcu

 

12
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
taka zagadka
Gość
taka zagadka

3+3=7 ???

Franek
Gość
Franek

Ładne świetlice majo, kiełbasa wyborcza dla ciemnego ludu, jest dokąd się udać na spacer jesienią i zimą wieczorem.

Martyna
Gość
Martyna

Przynajmniej świetlice mają!

Obiektywny ;)
Gość
Obiektywny ;)

W gminie przynajmniej cos sie dzieje. U nas kolejne 5 lat stagnacji made in Szczepanik sie szykuje ;(

Franek
Gość
Franek

Bez przesady, my mamy kościół i możemy w kościele spędzić czas. Cała gmina do nas przyjeżdża. I jeszcze MOK. Na wsi nie majo.

Andrzej Kot
Gość
Andrzej Kot

Jeśli nie chcesz stagnacji na kolejne 5 lat i zamiast pisać komentarze i narzekać to zapraszam Ciebie jak i innych mieszkańców Stoczka do startu w wyborach na radnego.
Dla zainteresowanych kontakt tel. 792-825-085

Paludolog
Gość
Paludolog

Kiełbasa wyborcza dla ciemnego ludu.

Martyna
Gość
Martyna

Kogo nazywasz ciemnym ludem??? Przynajmniej coś potrafimy wywalczyć!

Paludolog
Gość
Paludolog

Martynka, co ty wywalczyłaś? Kiedy? Wójt dał za lojalność. Powalcz o gazyfikację, fotowoltaikę. Powalcz z wszechobecnym nepotyzmem. Nie macie nawet odwagi stanąć do wyborów, żeby nie obrazić jaśnie panującego wójta, bo się wkurzy i wywali z posadki, albo już nie będzie przychylnym okiem patrzył. Ja bym wójtowi dał Nobla z fizyki. Udowodnił, że świetlice przekonują ciemną masę.

Jacek
Gość
Jacek

Ciemny jesteś i tyle….,szkoda widać ci jest bo żyjesz w średniowieczu a ciemny lud według ciebie cię przegania a to niestety boli co widać…

Paludolog
Gość
Paludolog

Ja nie biorę udziału w wyścigu we wchodzeniu wójtowi w cztery litery. Masz rację prześcigacie się w tej dyscyplinie, wazelina aż z was spływa.

kura nioska(taka pstrokata)
Gość
kura nioska(taka pstrokata)

nie no, ładne świetlice majo