Straż pomogła straży

osp dwornia

W sobotę Ochotnicza Straż w Stoczku Łukowskim obchodziła hucznie swój jubileusz 100 lecia. Do Stoczka przyjechały również zaproszone OSP z powiatu łukowsiego. Wśród nich również OSP Dwornia. Jednak jednostka z Gminy Wola Mysłowska nie będzie miło wspominać tego wyjazdu. W czasie powrotu z uroczystości ze Stoczka, niedaleko wiaduktu kolejowego nad drogą do Żelechowa, samochód zjechał z jezdni i zatrzymał się na poboczu. Stało się tak, z powodu zbyt „szerokiej” jazdy autobusu z naprzeciwka. Okazało się, że pobocze jest nieutwardzone i auto pochyliło się i oparło o drzewo.

Do pomocy została wezwana PSP z Łukowa, a także trzy zastępy Grupy Technicznej z Warszawy. Przy pomocy specjalnych dźwigów wóz strażacki z Dworni został z powrotem postawiony na jezdnie i mógł odjechać do koszar.

Akcja zakończyła się sukcesem.

osp dwornia

2
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Snake
Gość
Snake

Chyba za dużo %%%

gosc
Gość
gosc

A U ciebie za mało w glowie upewnij się jaka jest prawda pózniej pisz bo ten samochod i w nim ludzie mogli jechać ratować komuś zycie