Straż na miejscu

straż pożar stoczek
Zdjęcie dzięki uprzejmości OSP Stoczek

Wczoraj po godzinie 8.00 w Stoczku Łukowskim na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Kościelnej doszło do groźnego pożaru w garażu połączonym z kotłownią. Stoczkowska Ochotnicza Straż Pożarna, która do zdarzenia miała zaledwie kilkadziesiąt metrów weszła do środka budynku. Wyposażeni w aparaty ochrony dróg oddechowych  strażacy wynieśli z pomieszczenia  butle z gazem propan butan, oraz przedostali się do pieca aby ugasić pożar.

 Po zakończeniu akcji gaśniczej sprawdzono dom czujnikiem gazów, który wykazał obecność tlenku węgla. Cały dom dokładnie przewietrzono i sprawdzono jeszcze raz.

Przykład wczorajszej akcji przypomina jak bardzo niebezpieczna jest praca strażaków, jak bardzo narażają swoje życie aby nieść pomoc innym.

1
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
eM...
Gość
eM...

Wszystko ok tylko ze tam była jedna butla