Stodolna do remontu

ulica-wilcza-wola
budowa ulicy Wilcza Wola w Stoczku

Wczoraj Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek ogłosił ostateczną listę inwestycji drogowych przeznaczoną do remontu w ramach tak zwanych „schetynówek”. Wniosek na poprawę bezpieczeństwa na ulicy Stodolnej w Stoczku Łukowskim zajął co prawda odległe 61 miejsce na liście, ale to wystarczyło aby dofinansowanie od wojewody otrzymać.

Wyremontowany zostanie 126 metrowy odcinek za łączną kwotę 144 tysięcy, z czego połowa będzie stanowiła dotacja z budżetu państwa, a resztę miasto dołoży z własnej kieszeni.

 

3
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PSL- ADS, czyli PDP
Gość
PSL- ADS, czyli PDP

Gdzie jesteś H.? Czyżbyś juz spełniłeś misję na parę miesięcy?

xx3
Gość
xx3

Niestety ta informacja dotyczy pewnie ostatecznej listy rankingowej, Stoczek był na 61 pozycji ale zakwalifikowało się 41 pozycji, więc Stoczka jednak nie objęło. Pozycja 41 łącznie 23,3 pkt a Stoczek na 61 pozycji 21,3 pkt czyli zabrakło 2 pkt od Komisji.

PSL- ADS, czyli PDP
Gość
PSL- ADS, czyli PDP

Administratorze czy prawdziwa jest informacja powyższa o uzyskaniu dofinansowania na ul. Stodolną? Z innych źródeł medialnych wynika, że na Stodolną Stoczek dostanie ale 0zł. (słownie: zero złoty).
Pozdrawiam