Śmieją się z łukowskiego szpitala…

Niestety jakieś dziwne fatum ciąży nad Szpitalem im. Św. Tadeusza w Łukowie. Na dobrą sprawę jeszcze nie opadł kurz po aferze związanej z małą Zosią a dziś w całej Polsce głośno o marnym jedzeniu jakie serwuje się w naszym zakładzie leczniczym. Nie wiadomo jaki ma to związek z wyborem nowego dyrektora a jaki z odwołaniem starego, niemniej jednak facebookowy  fanpage „Posiłki w szpitalach” krzyczy tak:

To nic, że to śniadanie dla 15-msc dziecka. To nic, że dziecko zostało przyjęte o 9:30 i dopiero następnego dnia dostało pierwszy posiłek (to śniadanie). To nic, że chleb roznoszony jest w wiaderku. Ale ja się pytam. Gdzie jest brakujący plaster wędliny!?!?!?!?!
Udostępniajcie, niech zobaczy to jak najwięcej osób!

Tak więc rozpętała się afera „plasterkowa”  która zatacza coraz większe koło. Na stronie przez godzinę udostępniło ten post ponad 160 osób a ponad 600 polubiło.

Taka reklama dla Szpitala z pewnością dobra nie jest, ale trzeba przyznać, że w rozmowach prywatnych mieszkańcy wymieniają się podobnymi spostrzeżeniami.

A Wasze jakie jest zdanie o łukowskim szpitalu?

[wpdevart_poll id=”12″ theme=”0″]

 

EDIT: 13.11.2015

Śmieją się i co gorsze nie przestają:

Śniadanie dla kobiety w 7 msc ciąży po przebytym wirusie żołądka. Gdzie? Oczywiście w Łukowie! Acha, jeszcze misja szpitala. „Dla dobra naszych pacjentów, kierując się nadzieją i miłością dajemy swoje serce, rozum i doświadczenie. Przynosimy ulgę w cierpieniu i radość z powrotu do zdrowia.” Kierownictwo i pracownicy SPZOZ w Łukowie

11
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Łukasz
Gość
Łukasz

Powiem tylko tyle zamknijcie ten szpital. Tam nie leczą tylko pomagają umierać same konowały pracują. Na pewno nie są po medycynie. Na 10 diagnoz 9 jest ZŁYCH a ta trafiona to szczęście bądź rzut monetą!!! Piszę to z WŁASNEGO doświadczenia i najbliższych. Ludzie omijacie ten szpital dla własnego ZDROWIA.

Zbigniew
Gość
Zbigniew

W umowie z NFZ nie ma wzmianki o żywieniu pacjenta.

bbb
Gość
bbb

Ani to szpital ni wiezienie. To UMIERALNIA!

LLU
Gość
LLU

Zazi-to szpital a nie więzienie,jeśli podoba Ci się to żarcie to coś przeskrob.Może wówczas przestaniesz pisać tak idiotyczne komentarze…

zazi
Użytkownik
zazi

http://nasygnale.pl/gid,13157290,img,13157483,page,14,title,co-jedza-wiezniowie,galeria.html
w ramach ciekawostki, darmowe żarcie, wystarczy coś przeskrobać 😉

ligawa w plastrach
Gość
ligawa w plastrach

Zazi… jestes taki durny ze szkoda slow… jak czytam takie wpisy to juz nawet nie chce mi sie zygac… to moim zygom chce sie zygac!!

Ewa
Gość
Ewa

ligawa w plastrach- ale z Ciebie prostak !

andrzej
Gość
andrzej

ligawa w plastrach – ty to chyba w ubojni bydła pracujesz? Co?

koala
Gość
koala

ligawa w plastrach polecam lekturę słownika polskiego, (rzygać) – jeśli używasz danego słowa powinieneś/powinnaś wiedzieć w jaki sposób je napisać, pozdrawiam

ligawa w plastrach
Gość
ligawa w plastrach

Andrzej Ty to lepiej puknij Ewe, a Ty Ewa się nie opieraj. Chyba że o drzewo tak jak to robi Koala dzwoniąc jajami zaziemu o brodę. PS Kochajcie sie.

andrzej
Gość
andrzej

ligawa w plastrach jesteś rozgarnięty jak kupa gnoju na polu….