Sesja Rady Miasta zakończyła się awanturą

Sesja Rady Miasta Stoczek Łukowski

Dzisiejsza sesja Rady Miasta z pewnością przejdzie do annałów. Po bardzo merytorycznym początku, dotyczącym przyszłości Zespołu Szkół (przy udziale Wicestarosty Włodzimierza Wolskiego), radni przegłosowali kolejne uchwały. Na zakończenie Przewodniczący Rady Pan Krzysztof Czub oddał głos przybyłym na sesje mieszkańcom miasta. W swobodnych wypowiedziach udzielali się m.in. Pan Adam Bieniek i Pan Daniel Chudek, i to właśnie ich wypowiedzi wywołały prawdziwą burzę.

Przez chwilę zarówno niektórzy radni, jak i goście zgromadzeni na galerze zapomnieli o konwenansach i w sposób bardzo bezpośredni wyrażali swoje emocje. Nie wszyscy z biorących udział w tym zamieszaniu, dotrwali do końca.

Pan Radny Zbigniew Wiśniewski zaapelował do obecnych na sali mediów, o możliwie obiektywne przekazanie informacji na temat poszczególnych wystąpień.

Obrady zakończyła wypowiedź Radnej Danuty Żebrowskiej, która zwróciła uwagę na niedocenianą pracę radnych, za co dostała od zgromadzonych gromkie brawa.

Aby możliwie obiektywnie odnieść się do wydarzeń, zamieścimy obszerny materiał.

Najnowsze komentarze

5
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
a
Gość
a

(j)elita ze stoczka pokazała kulturę.. he he aż miło popatrzeć jak wychodzi prawdziwa sloma a wręcz „gnój” z butów prawdziwych stoczkowiaków…. obawiam się że nie pędziliby oni tak z kosami na armaty… Przyjdzie i na was czas. pół rady wymienionej, zmienimy i resztę .

Zaintersowany
Gość
Zaintersowany

Gdzie jest film z tej sesji ??????

LLU
Gość
LLU

Znając p.Adama to musiało być gorąco…

GOŚĆ
Gość
GOŚĆ

Te LLU to się tyczy do Adama —- LUDZIK LEKKO UPOŚLEDZONY !!!!