„Rycerze Wiosny” ze Starej Róży? Wymarzony start!

fot. GKS Armaty

O wymarzonym starcie w rundzie wiosennej mogą mówić zawodnicy GKS Armaty Stoczek Łukowski. Występujący na co dzień w bialskiej B klasie zawodnicy ze Starej Róży wygrali swoje dwa pojedynki. Warto przy tym odnotować fakt, że oba mecze rozgrywane były na wyjeździe, gdzie wiadomo, że o korzystny wynik znacznie trudniej.

Miejmy nadzieję, że to początek zwycięskiej serii, i na zakończenie rozgrywek będzie można śmiało powiedzieć, że drużyna uzyskała przydomek „Rycerzy Wiosny”.

Zwycięstwa nad Unią Żabików II (1:0), i Orkanem Wojcieszków (3:2) pozwoliły na awans w tabeli na trzecie miejsce.

O awans jednak (nawet przy wygraniu wszystkich meczy do końca sezonu) może być bardzo trudno. Lider Wóldom Wólka Domaszewska ma bowiem aż 9 punktów przewagi. Ale, dopóki piłka w grze to wszystko możliwe. Zważywszy, że na wiosnę lider pogubił punkty…

Weryfikacja prawdziwej formy Armat nastąpi już w najbliższą niedzielę. Na boisku w Starej Róży podejmą oni wicelidera Tur Turze Rogi. Powodzenia.

1
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Mecz z turzymi rogami prawdopodobnie odbędzie się 20 czerwca o 16