Do Rudnika coraz bliżej

rudnik droga
Nowa droga prezentuje się godnie...

Wszystko na to wskazuje, że jeszcze w tym roku, drogę do Warszawy będziemy mogli skrócić o 5 kilometrów. Stanie się tak za sprawą nowej jezdni, która powstaje na odcinku od Wólki Poznańskiej do Rudnika. W tym roku powstało  już ok 650m trasy od  granicy województwa w kierunku Stoczka . Aby połączyć drogą asfaltową obie miejscowości pozostał 900 metrów.

Inwestorem jest Powiat Łukowski, który przeznaczył już środki na dokończenie budowy. Wszystko zatem wskazuje na to, że jeszcze w tym roku będziemy mogli pojechać nową drogą. Nieoficjalnie mówi się, że za budową w starostwie lobbuje Radny Powiatu i Członek Zarządu Andrzej Wisiński.

Jednak o ile większość mieszkańców regionu z inwestycji na pewno będzie zadowolona, to mieszkańcy Wólki Poznańskiej mają szereg wątpliwości.

Jak mówią:

„nie wszystkie sprawy formalne są uzupełnione, droga budowana jest za szybko i z naruszeniem przepisów”

Trudno jednak przypuszczać, że Zarząd Dróg Powiatowych nie dopełnił formalności.

Trasa

Najnowsze komentarze

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o