Ruch na deskach

kolędy2

Przełom roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Stoczku Łukowskim obfitował w bardzo ciekawe i atrakcyjne wydarzenia.

Mogliśmy obejrzeć spektakl pod tytułem „Sen nocy letniej”. Przedstawienie powstało dzięki ciężkiej pracy młodzieży w nim uczestniczącej ale również dzięki współpracy Miejskiego Ośrodka Kultury w Stoczku Łukowskim, Zespołu Oświatowego w Stoczku Łukowskim oraz dotacji celowej ze strony Burmistrza i Rady Miasta Stoczek Łukowski. Głowna rolę spełniła wspaniała młodzież i reżyser Maciej Czapski z CKiS w Siedlcach. Sen Nocy Letniej Williama Szekspira  nie jest łatwy do zagrania, jednak nasi aktorzy- młodzież poradziła sobie z nim znakomicie. Publiczność była zachwycona ich grą. TRICOT XS bo tak nazywa się młoda trupa to 13 utalentowanych aktorsko i teatralnie, młodych ludzi.

W dniu 7 stycznia 2018 roku w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Stoczku Łukowskim odbył się koncert kolęd, w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP pod batutą kapelmistrza Dariusza Kaczmarskiego. Tradycyjne polskie kolędy mogliśmy wysłuchać dzięki Pani Iwonie Gastołek oraz utalentowanym młodym wokalistom. Ponad 150 osobowa publiczność była pod wrażeniem muzyki i talentów wokalnych artystów. Owacje na stojąco publiczności otrzymali nasi wspaniali muzycy. Życzenia noworoczne mieszkańcom miasta złożył Burmistrz Miasta Stoczek Łukowski – Ireneusz Szczepanik oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Maciej Moreń.

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o