Roszady w zatrudnieniu w Urzędzie Miasta i MZGK. Czy to jest dobra zmiana?

mzgk budynek

Nowy rok oprócz zmiany tej oczywistej, czyli zmiany daty, przynosi dla miasta Stoczek Łukowski, szereg zmian kadrowych w Urzędzie Miasta i Zakładzie Gospodarki Komunalnej. Wydaje się, że zmiany nadeszły naturalnie, bowiem na emeryturę odchodzi pracownik UM Pan Grzegorz Pucis.

Na jego miejsce zostanie zatrudniona obecnie pełniąca obowiązki Kierownika MZGK Pani Elżbieta Bombiak. Z kolei na pół roku z dniem 2 stycznia obowiązki kierownika powierzono pracownikowi MZGK Panu Marcinowi Siwińskiemu.

Jak powiedział Burmistrz Miasta Ireneusz Szczepanik:

-Szukamy oszczędności, i odchudzamy nieco administrację. Co prawda ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły, ale wszystko wskazuje na to, że tak właśnie się stanie, i nikt nowy nie zostanie zatrudniony.

Zmiany były przedmiotem ożywionej dyskusji na wczorajszej sesji Rady Miasta, niektórzy radni powątpiewali w kwalifikacje do pełnienia funkcji przez nowego kierownika…

Czy proponowane to dobra zmiana?

 

9
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
obserwator
Gość
obserwator

to nie jest ten Stoczek co kiedyś
zero rozwoju gmina i instytucje obsadzone po znajomość
klany jak w Italii
Szczerze równia pochyła w ta dół pozdrawiam

PSL- ADS, czyli PDP
Gość
PSL- ADS, czyli PDP

Gdzie jesteś H.? Czyżbyś juz spełnił misję na parę miesięcy?

PSL- ADS, czyli PDP
Gość
PSL- ADS, czyli PDP

Bardzo dobry ruch Mera….. ale dla celów wyborczych. W taki sposób inkasuje pare głosów wyborczych. Tu nie liczy się dobro mieszkańców, pracowników, firmy , ale kolejna szansa wygranej. Myslcie stoczkowiacy , bo po wyborach będzie za póxno.

Lolek
Gość
Lolek

Aż chce się przytoczyć słowa Adama B.takie jaja tylko w naszej gminie można odstawiać!☺

Jola
Gość
Jola

Ale zmiana- pewnie że każdy byłby lepszy od Siwińskiego