Relacja ze spotkania wyborczego Marcina Sentkiewicza (Na Żywo)

Zapraszamy na relacje na żywo ze spotkania wyborczego Marcina Sentkiewicza. 

Strona odświeża się automatycznie co 45 sekund

Zakończyło się spotkanie, wszyscuy obecni zostali zaproszeni do zadawania pytań indywidualnie.

Marcin Sentkiewicz mówi, że wszyscy zaproszeni gości i kandydaci do Rady Miasta to jedna drużyna, która da nadzieję na rozwój miasteczka i małej ojczyzny jakim jest Stoczek Łukowski.

Teraz przemawia Pan Jerzy Siwiec. Sekretarz Rady Powiatu.

Informacji na stronie https://www.facebook.com/Artur-Piskorz-Stoczek-Dobro-Wsp%C3%B3lne-2158805861112714/ informacji znaleźć nie można, więc  nie wiadomo czy to spotkanie otwarte.

Trochę nam się to wszystko przedłuża… o 17.00 jak wieść gminna poniosła ma być spotkanie kolejnego kandydata Pana Artura Piskorza…Nie było jeszcze pytań od uczestników spotkania.
Kolejny gość. Przemawia Wicewojewoda Robert Gmitruczuk.

Można powiedzieć, że Marcin Sentkiewicz zaprezentował taki swoisty „pokaz siły” . Ilość zapewnień i ranga zaproszonych gości, to jak na tak małą miejscowość to bardzo duże wydarzenie. Szkoda, że takie spotkania organizowane są tak  rzadko.


Pan Andrzej Wisiński przedstawił kalkulację korzyści z nowej drogi do Rudnika, zaczął od kilometrów, skończył na wędlinie.

Chciałabym byc pośrednikiem pomiędzy Urzędem Wojewódzkim a Miastem. Jest wiele programów, ale nigdy nie spotkałam dotychczasowego włodarza w urzedzie- mówi Małgorzata Bogusz

Wśród publiczności jest również kandydat Andrzej Kot.

Jak przyspieszy to włączymy transmisję live.

O ile przemówienia Pana Sławomira Skwarka i Senatora Gogacza były dynamiczne i przykuwały uwagę, to teraz ta dynamika nieco zwolniła 😉

Frekwencja w tej chwili już całkiem dobra, jest niemal pełna sala.

Teraz przemawia Pani Małgorzata Bogusz, mówi o sobie, o swojej karierze, ale skupia się  na tym, że pochodzi ze Stoczka i chwali rządowe programy wsparcia rodzin.

„Desant z Adamowa” mówi Sławomir Skwarek

Teraz mówi Sławomir Skwarek

Na sali jest też przedstawiciel Wojewody Pani Małgorzata Bogusz

Skupił się na zaufaniu i autorytecie ważnym dla każdego kandydata.

Przemawia własnie Senator Stanisław Gogacz. Mówi o dobru wspólnym.

Jeśli chodzi o frekwencję, to jak na warunki stoczkowskie jest całkiem nieźle.

Jest naturalnie sam kandydat na Burmistrza Marcin Sentkiewicz, są również kandydaci na radnych startujących z jego listy

Zatem jeśli chodzi o gości to tych nie brakuje…

Powoli na sali zaczynają przychodzić goście. Jest na sali Senator Stanisław Gogacz, Radny Powiatu Andrzej Wisinski, Wójt Gminy Adamów Sławomir Skwarek

Spotkanie zaplanowano na godzinę 15.00

 

51
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Robert Herubin
Gość
Robert Herubin

Pora na szczyptę kampanii negatywnej. „Będzie możliwość swobodnej rozmowy i wymiany poglądów na temat najważniejszy dla nas wszystkich: przyszłości naszej małej ojczyzny!” obiecał kandydat i tak było. Jeden z uczestników na widowni przez całe spotkanie swobodnie komentował i dogadywał, z czego wynikła konkluzja, że człowiek jest kowalem swojego losu. Jednakże celem spotkania nie było dowcipne filozofowanie zza mównicy i zagrzewanie do kibicowania polskiej reprezentacji piłkarskiej w meczu z Włochami. Pierwszy wniosek: pan Sentkiewicz oddaje pole działania w swoim mieście starszym i mądrzejszym kolegom z PiS. Jest malutkim trybikiem w grze strategicznej emerytowanego zbawcy narodu. Sory Gregory, tak to wygląda. Do… Czytaj więcej »

Andrzej Kot
Gość
Andrzej Kot

Robercie widzę, że ktoś mocno nadepnął Ci na stopę, czemu się nie dziwię po tak chamskim wpisie dotyczącej twojej osoby.

Robert Herubin
Gość
Robert Herubin

Na hejt odpowiedziałem hejtem, chociaż wiem, że to nie wypada.

STRACH
Gość
STRACH

czas już przerwać to dziadostwo, te klany rodzinne w urzędzie gminy.Co tam się dzieje(A ten wasz obecny tak lata i namawia.

Kornel
Gość
Kornel

A kto obecny, bo coś się chyba urwało

Kornel
Gość
Kornel

Krzyczeć to było komu. Niech teraz pan Sentkiewicz spróbuje to pogodzić , bo na razie mizernie mu to wychodzi.

Zbigniew
Gość
Zbigniew

„Układ zamknięty” !!!!?

tomi
Gość
tomi

„przez osiem ostatnich lat…”