Rada w zaparte. Wyższe diety się nam należą.

Zbigniew Wiśniewski
Zbigniew Wiśniewski

Na dzisiejszej sesji Rady   Miasta odbyła się ożywiona dyskusja. Radni wdali się w pyskówki i słowne utarczki. Niemniej jednak, wniosek radnego Marcina Sentkiewicza aby diety obniżyć, głosami rządzącej koalicji nie został włączony pod obrady.  9 głosów było przeciwnych 2 wstrzymujące się a 4 za. Porównując to głosowanie do lipcowego, wątpliwości nabrał Radny Zbigniew Kozieł, który wstrzymał się od głosu. Tym samym reduta obrony „regulacji diet” zmalała do 9 rajców miejskich.

Bardzo aktywnym obrońca, (jak to ładnie ująl przewodniczący Rady Miasta Krzysztof Czub rewaloryzacji regulacji diet) był radny Zbigniew Wiśniewski  Padały różne argumenty, i różne nawet najdziwniejsze pomysły, na co można byłoby przeznaczyć swoje diety.

Nie milkną również   echa  burzy medialnej. Na dzisiejszej sesji burmistrz Ireneusz Szczepanik zwrócił uwagę radnej Karolinie Waleckiej, ze wyraża się nie dość precyzyjnie w mediach. Obecny na sesji redaktor Tygodnika Siedleckiego pan Piotr Giczela został poproszony przez Burmistrza o sprostowanie.

 

Najnowsze komentarze

6
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
anonim
Gość
anonim

Az poczytalem tygodnik siedlecki. Fajny cytat znalazlem: „Burmistrz wyjaśniał, że to nie on, ale radni zdecydowali, aby zbudować boisko. „. Pamietajcie o tym za dwa lata, kiedy Burmistrz w kampanii bedzie sie chwalil boiskiem, ze to on wybudowal ;). A co do sprawy Pani Karoliny w internetowym wydaniu nic nie znalazlem, mozna prosic o konkrety?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Na 100 lecie miał być nowy samochód dla straży. Ale jak Piskorz przestał być prezesem to już o nowym samochodzie cisza polecam przeczytać protokół z sesji lipcowej. Było wesoło. Zobaczcie jak radni się chwalą jak wiele robią dla miasta i są wielce oburzeni, bo ich Walecka obraziła.

i co!?
Gość
i co!?

jednemu należy się dieta za to żeby lustro było na rynku ,drugiemu za to że chodzi na imprezy i reprezentuje miasto , a panu Wiśniewski za to za tak ładnie blokuje ulicę 1 maja.Panie burmistrzu zwrócił uwagę pan radnej Karolinie Waleckiej, ze wyraża się nie dość precyzyjnie w mediach na temat pracy radnych może niech pan spojrzy co robi pana pracownik gospodarczy w czasie swojch godzin w pracy.Pozdrawiam!!!

pytajnik?
Gość
pytajnik?

Można coś więcej o tych szykanach na Walecką? Chcą zastraszyć jedynego radnego który ma odwagę mówić prawdę?

Ktoś
Gość
Ktoś

Kochani radni pomyślcie sobie że od następnych wyborów problem podwyżki diet już Was nie będzie dotyczył i tyle z waszej podwyżki.