Przeklęte miejsce…

fot. wirtualnygarwolin/internet

18 marca około godziny 15.30 na prostym odcinku Drogi Krajowej 76 w Słupie Pierwszym doszło do tragicznego wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 22-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego, kierując motocyklem marki Yamaha na prostym odcinku drogi w porze dziennej przy dobrych warunkach atmosferycznych, podjął manewr wyprzedzania innego pojazdu nieupewniając się czy ma dostateczną widoczność i miejsce do wykonania manewru. Na skutek czego doprowadził do czołowego zderzenia z pojazdem ciężarowym marki Volvo. Kierowca jednośladu z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Motocyklista zmarł wczoraj w szpitalu w Warszawie, pochodził z Gminy Stoczek Łukowski. Na tym odcinku drogi w przeszłości również miał miejsce tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty z naszego regionu..

Przeklęte miejsce…

4
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
arnold szwarcernigger
Gość
arnold szwarcernigger

(*)

kierowca
Gość
kierowca

p.Staniszewski nie powielaj pan głupot gdyż jest tam łuk drogi i wyprzedzanie przed nim dwukrotnie zakończyło się tragicznie .Wyrazy współczucia dla rodziców.

Mieszkaniec gminy
Gość
Mieszkaniec gminy
Oceń post :
     

Nie miejsce przeklęte… tylko fantazja ułańska. Nie jestem rdzennym mieszkańcem i obeserwuję sytuację od kilku lat. Nie na darmo w internecie są setki memów o powiecie LLU tzw „lulkach”. Brak opamiętania i mnóstwo tragedii na drogach. Lulkowe ciężarówki sieją postrach na drogach europy i polski a wyprzedzanie na „trzeciego” i omijanie korków „lewym” to norma która już obrosła niestety legendą w „internetach”. Mam wielu kolegów ze Stoczka, Łukowa i Tuchowicza którzy są bardzo dobrymi kierowcami, ale sami twierdzą że w „naszych” stronach ludzie mają taką mentalność. Swoisty niebezpieczny rejon lubelski (Siedlce, Łuków, Radzyń Podlaski, Garwolin, Kołbiel). Mnóstwo wypadków… Szkoda bo… Czytaj więcej »

Człowiek
Gość
Człowiek

Moim zdaniem tablica rejestracyjna nie opisuje umiejętności kierowania pojazdem. Ludzie z różnymi tablicami i z różnych części kraju czy świata powodują wypadki i nie ma znaczenia że ktoś jeździ na LLU czy WG albo mieszka w Stoczku, Siedlcach czy Warszawie. Nie spotkałam jeszcze człowieka który by jeździł zawsze 100% zgodnie z przepisami. Każdy popełnia błędy i każdy indywidualnie za nie odpowiada.