Pożegnanie Komendanta Komisariatu w Stoczku Łukowskim

01 lutego 2022 r. w związku z odejściem na emeryturę po 30 latach służby, w Komendzie Powiatowej Policji odbyła się uroczystość pożegnania Komendanta Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim podinsp. Krzysztofa Skwarka. Podziękowania za wieloletnią pracę Panu Komendantowi złożył Komendant Powiatowej Policji w Łukowie podinsp. Leszek Misiak wraz z kadrą kierownicza, pracownicy cywilni, przedstawiciele władz Powiatu Łukowskiego, Starosta Łukowski Dariusz Szustek i sekretarz Powiatu Jerzy Siwiec, Burmistrz Miasta Stoczek Łukowski oraz władze Gmin Stoczek Łukowski i Wola Mysłowska. Komendant Krzysztof Skwarek został Odznaczony Złotym Medalem „Za długoletnią służbę” .

1
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cywil
Gość
cywil

Po trzydziestu latach? Policzyłem sobie, że w 2014 roku powinienem był odejść na emeryturę. Tymczasem nadal pracuję i będę pracował do 2024 roku. Cóż, spanie w radiowozie musiało być bardzo wyczerpujące…