Powołają nowego skarbnika

 

 II sesja Rady Miasta Stoczek Łukowski  odbędzie się w dniu 6 grudnia 2018 roku (czwartek) o godzinie 14.00 w sali narad Urzędu Miasta w Stoczku Łukowskim.

Jednym z punktów obrad będzie powołanie nowego Skarbnika Miasta Stoczek Łukowski, którym ma zostać przygotowywana na to stanowisko przez poprzednie władze Pani Ewa Soćko. Zastąpi ona na tym stanowisku Grażynę Jasińską.

Proponowany porządek obrad:

 1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
 2. Wnioski do porządku obrad.
 3. Przyjęcie protokołu z I sesji Rady Miasta.
 4. Interpelacje i zapytania.
 5. Informacja Burmistrza Miasta z wykonania uchwał Rady Miasta i działalności w okresie od poprzedniej sesji.
 6. Podjęcie uchwały Nr II/5/2018 w sprawie przyjęcia programu współpracy Miasta Stoczek Łukowski z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019.
 7. Podjęcie uchwały Nr II/6/2018 w sprawie wyrażenia zgody na dzierżawę nieruchomości gruntowej.
 8. Podjęcie uchwały Nr II/7/2018 w sprawie ustalenia wynagrodzenia Burmistrza Miasta Stoczek Łukowski.
 9. Podjęcie uchwały Nr II/8/2018 w sprawie odwołania Skarbnika Miasta Stoczek Łukowski.
 10. Podjęcie uchwały Nr II/9/2018 w sprawie powołania Skarbnika Miasta Stoczek Łukowski.
 11. Podjęcie uchwały Nr II/10/2018 w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości obowiązujących na terenie miasta Stoczek Łukowski na rok 2019.
 12. Podjęcie uchwały Nr II/11/2018 w sprawie określenia wysokości rocznych stawek podatku od środków transportowych na rok 2019.
 13. Informacja o pismach wpływających do Rady Miasta.
 14. Wnioski stałych Komisji Rady Miasta.
 15. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania.
 16. Wolne wnioski.
 17. Zamknięcie obrad.

6
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysiu
Gość
Krzysiu

Odczuwam dyskomfort. Pan Burmistrz szedł z obietnicami zmian, a jak na razie betonuje stary układ. W żadnej jednostce organizacyjnej nie ma zmian. W Urzędzie nie ma zmian. Jeszcze niech sobie da podwyżkę i będzie komplet. Szczepanik bis. Nie tego oczekiwaliśmy!

Wojtek
Gość
Wojtek

Przecież już dał sobie, rękami przewodniczącego rady ( z wywiadem ZZA) dał sobie 600 zl więcej niż Szczepanik, a Szczepańczyk za wzorowe życie całym sobą świadczące o potrzebie przelewu 300 złotych więcej, radni po 200 złotych więcej niż poprzednicy – 500 złotych za spotkanie – DOBRA ZMIANA

zuza
Gość
zuza

Człowieku. O czym Ty piszesz? Skąd takie informacje? Chyba jesteś z tych co lubią wywoływać gównoburzę za pomocą informacji wyssanych z palca.

viola
Gość
viola

Ku przestrodze- Apel do radnych i Burmistrza
Szanowni Państwo pamietajcie, że od paru dni do Stoczka dotarła cywilizacja w postaci transmisji całości obrad sesji, a tym samym skończyło się bajkopisanie i bajkoopowiadanie. Teraz mieszkańcy będą mieć pełny pogląd na wszystkich radnych i burmistrza- ich zachowanie, wypowiedzi, decyzje itp. i będą mogli sobie wyrobić zdanie, o czym przekonał się już radny gminny.
Też będę śledziła obrady i w końcu będę wiedziała na co kogo stać i czy warto z takim człowiekiem rozmawiać.

LLU
Gość
LLU

przygotowywana na to stanowisko przez poprzednie władze :)a może trzeba zrobić jakieś zmiany?

Jolka
Gość
Jolka

No właśnie. Teraz z Warszawy będą rządzić.