Pomoc dla uchodźców z Ukrainy

Burmistrz, Przewodniczący i Rada Miasta składają serdeczne podziękowania za zaangażowanie w niesienie pomocy dla Ukrainy.

Do Urzędu Miasta, Miejskiej Biblioteki Publicznej, Zespołu Oświatowego oraz Ochotniczej Straży Pożarnej zgłosiło się bardzo wiele osób z terenu miasta i gminy z chęcią wsparcia dla obywateli Ukrainy. Pomocy udzieliły również firmy spoza naszego terenu, między innymi firma Lara Pani Edyty Pawluśkiewicz z Krakowa, która przekazała ogromną ilość kosmetyków i artykułów higienicznych. Informujemy jednocześnie, że zbiórka cały czas trwa. Wszyscy chętni mogą nadal przynosić dary dla uchodźców z Ukrainy.

Jesteśmy dumni, że wiele osób, stowarzyszeń i firm podejmują szereg inicjatyw aby wesprzeć w jakikolwiek sposób osoby, które uciekają przed wojną.

Dziękujemy za każdy gest życzliwości.

1
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jarek
Gość
Jarek

Siłownia Stoczek Wypych
·
Grono odbiorców: Publiczne
Praca dla Ukraińców. POSZUKIWANA
Mieszkają u mnie w Stoczek Łukowski dziewczyny i chłopaki 16 osób z Ukrainy RACZEJ MŁODZI W SILE WIEKU
PROSIMY O POMOC W ZNALAZIENIU IM PRACY
Chcą zająć czymś ręce i przede wszystkim głowę. przyjechali z pogrążonego wojną kraju do Stoczka Łukowskiego już rozglądają się w poszukiwaniu zatrudnienia.
Proszę lokalnych przedsiębiorców o pomoc w tej sprawie
Możecie pisać bezpośrednio do https://www.facebook.com/irenka.olishchuk
tel bezpośredni Irenka 889-865-399 (mówi po polsku)