Pójdziemy po raz drugi

trzech króli

Już w piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Na każdej Mszy św.  odbędzie się obrzęd poświęcenia kredy i kadzidła. 
Już po raz drugi w naszym mieście przejdzie Orszak Trzech Króli. Rozpocznie się on o godz. 11.30 przy ulicy, gdzie znajduje się Urząd Miasta, a zakończy w kościele Mszą św. sprawowaną ok. godz.12.00. Zapraszamy wszystkich parafian. Zachęcamy do włączenia się w pochód przez śpiew kolęd a także przez odpowiedni ubiór. Zapraszamy najmłodsze dzieci – dziewczynki, aby przebrały się za aniołki a chłopcy za pastuszki. Będą także rozdawane korony, śpiewniki i naklejki.

Niestety synoptycy na ten dzień zapowiadają trudne warunki atmosferyczne. Spodziewany jest duży mróz, i w niektórych miejscowościach trasa przejścia kolorowego korowodu ma zostać skrócona. Miejmy jednak nadzieję, że pogoda dla wszystkich naszych parafian będzie wyrozumiała.

A tutaj link do galerii zdjęć z ubiegłego roku: kliknij=====>TUTAJ

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o