Pod wpływem alkoholu albo narkotyków spowodował groźny wypadek

Uderzeniem w ogrodzenie posesji zakończyła się jazda 20-letniego kierowcy mercedesa. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Mieszkaniec województwa mazowieckiego miał ze sobą marihuanę.

Wczoraj po godzinie 13 dyżurny łukowskiej Komendy Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Róża Podgórna. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierujący samochodem marki Mercedes po zjechaniu z jezdni uderzył w ogrodzenie posesji. Zawiadamiający informował o dziwnym zachowaniu kierowcy, przypuszczał, że może on znajdować się pod działaniem alkoholu.

Na miejsce zdarzenia pojechali policjanci i ustalili, że kierujący mercedesem młody mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. W szpitalu okazało się, że 20-latek z województwa mazowieckiego doznał obrażeń ciała i został umieszczony w jednym z oddziałów placówki medycznej. W trakcie badań przy mężczyźnie znaleziono niewielkie ilości marihuany. Stan zdrowia 20-latka uniemożliwił policjantom sprawdzenie zawartości alkoholu lub innych substancji w wydychanym powietrzu, dlatego też pobrano od niego krew. Specjalistyczne badania wykażą czy kierujący samochodem 20-latek w chwili zaistnienia zdarzenia znajdował się pod działaniem alkoholu, czy też był pod wpływem środków odurzających.

Wkrótce młody mężczyzna usłyszy zarzut za naruszenie przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, a w przypadku stwierdzenia obecności w organizmie niedozwolonych substancji odpowie też za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego.

/źródło lubelskapolicja.pl/

Ostatnie komentarze

  1. Więc uzupełniam historię, bo w twoim streszczeniu a zwłaszcza w wypowiedzi mecenasa tego NIE MA!!! Od razu poprawię swój błąd…

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 Komentarze
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
zazi
zazi
10 lata temu

kolega wiózł towar dla mnie… no cóż, szkoda będę śpiewal na sucho. joł

zazi
zazi
10 lata temu
Odpowiedź do  zazi

widzę że podziw dla mojej osoby sprawił że mam pierwszego psycho fana, dziękuj, dziękuje 😉