Piłka w grze

2 maja na boisku wielofunkcyjnym Zespołu Oświatowego odbyły się warsztaty dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych. Zajęcia zorganizował STS Aves Stoczek Łukowski, który zaprosił Tomasza Janczarka, zawodowego trenera piłki nożnej, który ma za sobą wieloletni staż w klubach angielskich i Legii Warszawa.

Choć termin był mocno niekorzystny, na warsztatach stawiła się grupa 15 młodych adeptów piłki nożnej, którzy aktywnie uczestniczyli w atrakcyjnych zajęciach.

Zajęcia miały na celu wprowadzenie dzieci w arkana profesjonalnych trenigów, z których trener wywiązał się znakomicie.

Uczestnicy otrzymali od organizatora upominki i nagrody za aktywny udział w zajęciach.

Spotkanie było też doskonałą okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy trenerami. Marcin Sentkiewicz, który na co dzień prowadzi zajęcia w klubie STS Aves powiedział:

-Bardzo ciekawe zajęcia! Szkoda, że stoczkowscy trenerzy piłki nożnej nie skorzystali, bo mieliby materiał do pracy przynajmniej na pół roku. Sam osobiście wykorzystam doświadczenie w pracy z dziećmi. Rozmawialiśmy później z trenerem do późnych godzin wieczornych o sposobie  prowadzenia zajęć, i muszę powiedzieć, że na wielu płaszczyznach mieliśmy podobne zdanie. Jestem przekonany, że ta współpraca wkrótce nabierze realnego znaczenia, która przełoży się na wmierne korzyści dla dzieci i młodzieży z terenu miasta i gminy Stoczek Łukowski.

Miejmy nadzieję, że nasze dzieci i młodzież będzie miała więcej szans dla swojego rozwoju.

Oby tak dalej!

 

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o