Piękny jubileusz, 50 lat razem…

złote gody

   Burmistrz Miasta Stoczek Łukowski Pan Ireneusz Bogdan Szczepanik, w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństwa i rodziny, za pośrednictwem Wojewody Lubelskiego wystąpił do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z wnioskiem o odznaczenie medalem za długoletnie pożycie małżeńskie par małżeńskich zamieszkałych w Stoczku Łukowskim.

          Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda postanowieniem z dnia 4 września
2017 r. odznaczył Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nastepujące pary małżeńskie:

  • Państwa Elżbietę i Mieczysława Lisiewiczów
  • Państwa Barbarę i Ryszarda Rosów
  • Państwa Janinę i Bogumiła Gieratów
  • Państwa Jadwigę i Marka Sapierzyńskich
  • Państwa Irenę i Henryka Szczęśniaków
  • Państwa Henrykę i Mirosława Sękowskich.

          Dnia 14 listopada 2017 r. Urząd Stanu Cywilnego w swoich progach gościł pary małżeńskie obchodzące Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego. Na uroczystość wręczenia medali nadanych Jubilatom przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przybyli Państwo Janina i Tadeusz Gieratowie oraz Państwo Jadwiga i Marek Sapierzyńscy. Jubilaci: Państwo Irena i Henryk Szczęśniakowie, Państwo Henryka i Mirosław Sękowscy oraz Państwo Elżbieta i Mieczysław Lisiewiczowie z uwagi na brak możliwości wzięcia udziału w zorganizowanej w tym dniu uroczystości odebrali zasłużone Medale w późnieszym terminie.

          Jubilatów oraz zaproszonych gości powitali Burmistrz Miasta oraz Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. Po uroczystym przemówieniu nastąpiła chwila dekoracji medalami, której dokonał Burmistrz Miasta Stoczek Łukowski Pan Ireneusz Bogdan Szczepanik.
          Jubilaci złożyli słowa podziękowania pod adresem współmałżonka za wspólną drogę życia.
          Parom wręczono listy gratulacyjne, kwiaty oraz upominki. Na zakończenie Jubilaci zaproszeni zostali na słodki poczęstunek.

           Pani Jadwiga Sapierzyńska w imieniu Jubilatów złożyła podziękowania Burmistrzowi Miasta Stoczek Łukowski oraz pracownikom Urzędu Stanu Cywilnego za przygotowaną uroczystość i okazaną pamięć. Wyrazy wdzięczności i podziękowania kierowali także Jubilaci odbierający medale w późniejszym terminie.

Najnowsze komentarze

1
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
elegantka
Gość
elegantka

Pozdrawiam moją ciocię i wuja ,czyli Państwa Gieratów.Gratuluję.