Piękny jubileusz!

30 grudnia 2019r. niecodzienny jubileusz setnych urodzin  obchodziła mieszkanka Jagodnego – Pani Genowefa Leśkiewicz.

Dostojną Jubilatkę z najserdeczniejszymi gratulacjami i życzeniami odwiedzili: Wójt Gminy Stoczek Łukowski Marek Czub, Radny Gminy Stoczek Łukowski i jednocześnie wnuk Pani Genowefy Paweł Piskorz oraz Zastępca Kierownika USC Agnieszka Więckowska. Przekazali Pani Genowefie list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, pamiątkę z gratulacjami od władz samorządowych Gminy Stoczek Łukowski oraz skromny upominek.       

Pani Genowefa Leśkiewicz ( z domu Świeczak) urodziła się 30 grudnia 1919 r. w Ciechominie. Jubilatka całe swoje życie poświęciła ciężkiej pracy na roli i wychowaniu swoich dzieci, a później wnuków. Pani Genowefa ma czworo dzieci, dziesięcioro wnucząt i szesnaścioro prawnucząt. Mieszka z córką Hanną i jej rodziną otoczona opieką i miłością. Cieszy się jeszcze dobrym zdrowiem. Jest osobą serdeczną, dobrą, życzliwą i pogodną. Jej receptą na długie życie jest praca, modlitwa i uśmiech.

Jeszcze raz gratulujemy Pani Genowefie pięknego jubileuszu i życzymy zdrowia oraz samych radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych na następne 100 lat.

źródło: stoczeklukowski.pl

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o