Pięć godzin smutnej sesji Rady Miasta

Ostatnia sesja Rady Miasta może nie była jakaś rekordowa jeśli chodzi o czas, ale z pewnością do krótkich nie należała. Nie była przesadnie emocjonująca, ale kilka gorzkich uchwał i słów dla siebie większość która panuje w Radzie musiała przegłosować  i wziąć ” na klatę”, jak tłumaczył Burmistrz.

Tematy które będą podjęte po sesji to:

– Burmistrz z absolutorium, kto był za, kto przeciw

– z czego przed Bogiem będzie się musiała tłumaczyć Radna Karolina Walecka

-dress code, czyli co  wypada Przewodniczącemu a co nie koniecznie

-remont kina do poprawki

-Hanna Stosio na sesji z ulotką wyborczą K. Czuba, czyli szybki sprawdzian obietnic wyborczych

– najniższe podatki dla transportowców w powiecie, dlaczego w czerwcu można było a w styczniu nie

Zapraszamy do lektury!

 

8
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Popieram powyższy wpis w 100 procentach.

;)
Gość
;)

Śmieszy mnie to Wasze negowanie wszystkiego co robi pan Burmistrz Ireneusz Szczepanik oraz Pan Przewodniczący Krzysztof Czub oraz wychwalanie samych siebie (czytaj Panowie Chudek, Staniszewski, Walecki razem z małżonką, Sentkiewicz itd czyli ludzie Pana Bogdana Gołęgowskiego ) Ja rozumiem, że tam gdzie jest jakaś władza zawsze będzie opozycja… Rozumiem, że Was boli fakt, iż rządzi ktoś inny a nie Wy… ale jest tak dlatego, ponieważ tak zadecydowali mieszkańcy ( czytaj nikt nie powierzy władzy p. Gołęgowskiemu i jemu podobnych na co dowodem są KOLEJNE przegrane przez Was wybory ). Dodam, że pani Hanna Stosio też już miała swoje 5min. Co… Czytaj więcej »

zazi
Gość
zazi

Wydaje mi sie, że nie chodzi o sam fakt bycia opozycją co o fakt „plucia w twarz” mieszkańcom miasta. Wystarczy zapoznać się z protokołem z sesji, żeby zauważyć, że zachowanie, wypowiedzi, działania obecnej władzy, często (nie zawsze) godzą w interes mieszkańców, a są podejmowane w interesie pewnej grupy wpływu. 1.) do remontu zabytku zatrudniono firmę układającą kostkę brukową (to samo nazwisko autora projektu i właściciela firmy, może być przypadkiem 😉 2.) Burmistrz nie jest pewien co do kształtu realizowanej inwestycji (pytanie o to czy na nowym boisku będzie oświetlenie) i odpowiada, że należy się tej sprawie bliżej przyjrzeć, no super… Czytaj więcej »

Mixer
Gość
Mixer

Z tego co mi wiadomo opozycja nie ma większości w Radzie Miasta, żeby spełniać swoje obietnice wyborcze a Pan Czub juz kolejna kadencje jest w koalicji rządzącej. On jak i wyżej wymienieni Pan Gołęgowski i Pan Chudek zapowiadał zmianę w rządzeniu miastem i wejście w dialog z jego mieszkańcami. Jak spełnia swoją obietnice przekonała sie Pani Stosio przy sprawie pomnika. Obecna koalicja potrzebuje tylko mieszkańców w listopadzie co cztery lata, a pózniej maja nie przeszkadzać, nie odzywać sie i nie daj Boże krytykować. Taka jest rzeczywistość.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Panu Przewodniczącemu ochota na zmianę w naszym Mieście i realizację swojego programu przeszła po I turze. Teraz tańczy jak Pan Burmistrz mu zagra. Taki z niego słowny czlowiek.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

JAK ZAWSZE W STOCZKU.TU NIGDY NIC SIĘ NIE ZMIENI.

zazi
Gość
zazi

zapraszasz do lektury… gdzie? 😀

Marcin Staniszewski
Admin

Hehe 🙂 oczywiscie masz racje, dopiero bede o tym pisac, na raz tych tych „emocji” byloby za wiele 😉