Ośrodek zdrowia do remontu

ośrodek2

Jeśli przekażemy te środki, to najbliższe 20 lat będziemy z tym obiektem mieli spokój…Marek Czub

Szpital w Łukowie należący do SP ZOZ otrzymał  w marcu z rąk Prezydenta Andrzeja Dudy wyróżnienie w postaci tytułu „Pracodawcy Przyjaznego Pracownikom”. Abstrahując czy takie wyróżnienie się łukowskiej placówce należało czy nie, było ono dla wielu zaskoczeniem. Szpital łukowski nie cieszy się zbytnią estymą i zaufaniem wśród pacjentów.

Wiele się mówi ostatnio również o czekającym szpital remoncie, i o bardzo dużych środkach na to przeznaczonych.

W tym całym zamieszaniu, wydaje się, że o stoczkowskim ośrodku zupełnie zapomniano, a remont z pewnością by się przydał już dziesięć lat temu.

Drugą placówką należącą do SP ZOZ jest ośrodek zdrowia w Jedlance. Tam również budynek jest w kiepskim stanie. Pieniędzy Starostwo na remont nie ma, dlatego Wójt Gminy Marek Czub wyszedł z inicjatywą, a Rada Gminy go poparła, aby przekazać środki na remont Starostwu(100tys). Na podobny krok zdecydowała się również Gmina Stanin, zatem możemy się spodziewać, że w najbliższym czasie budowlańcy zaczną pracę…

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o