Ponad 160 zawodowych i ochotniczych jednostek straży pożarnych z Polski otrzymało darowizny na realizacje projektów służących podniesieniu poziomu bezpieczeństwa społecznego, w tym OSP w Starej Róży i OSP w Jedlance. Nasze jednostki otrzymały darowizny w kwocie 10 tys. złotych każda. Łączna kwota dotacji sięgnęła w tym roku 900 tys. złotych. Symboliczne czeki zostały wręczone przedstawicielom zawodowych i ochotniczych straży pożarnych podczas uroczystego spotkania w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Wsparcia strażakom udzielił w tym roku PKN ORLEN, a także spółki Grupy ORLEN, jak ANWIL oraz ORLEN Upstream.







wszyscy tylko Róża i Jedlanka. Napisali pismo i dostali. A Stoczek to co?? Wrócił stary zarząd to i OSP upadnie.
Jedlanka chociaż złapie 20 wyjazdów w roku ale Róża??
To jakas porażka.
od kiedy w Róży się pije bimber?? tylko rojal!
Porażka 🙂 ale są podobno układy w gminie i jest kasa na balety:)
Porażka:) Ale podobno są układy w gminie to i jest kasa na balety:)