Ogólnopolski strajk Agrounii w Łukowie

9 lutego pojawiło się na ulicach Łukowa ponad 50 ciągników. Przyjechali nimi rolnicy, którzy brali udział w ogólnopolskim strajku organizowanym przez Agrounię.

Zgodnie z zapowiedziami 9 lutego doszło do ogólnopolskiego strajku organizowanego przez Agrounię. Rolnicy z powiatu łukowskiego, do których dołączyli rolnicy z powiatów radzyńskiego i siedleckiego, o godzinie 9.00 rano wyruszyli na drogi w kierunku Łukowa. Miejscem, w którym się spotkali był plac targowiska przy ul. Prusa. Tam Jarosław Wojtaszak, koordynator Agrounii w powiecie łukowskim, przedstawił postulaty protestujących. Były wśród nich żądania spotkania z premierem Mateuszem Morawieckim oraz umożliwienie rolnikom sprzedaży ich produktów do supermarketów.

Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
Powiadom o