Nowa Astra dla stoczkowskiej Policji

radiowóz

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie przekazano cztery nowe oznakowane radiowozy. Zakup ich był możliwy dzięki współfinansowaniu i wsparciu lokalnych samorządów. Dwa Hyundaie trafią do Rewiru Dzielnicowych, jeden Opel Astra do Wydziału Ruchu Drogowego, drugi do Komisariatu Policji w Stoczku Łukowskim.

We wtorkowe przedpołudnie w łukowskiej komendzie odbyła się uroczystość przekazania czterech nowo zakupionych radiowozów. Nowe pojazdy służbowe to efekt dobrej współpracy z lokalnymi samorządami i docenienia działań prowadzonych przez policjantów łukowskiego powiatu. Komendant Powiatowy Policji w Łukowie nadkom. Leszek Misiak serdecznie podziękował obecnym na uroczystości samorządowcom za wsparcie i współfinansowanie zakupu radiowozów. Zakup radiowozów nie byłby możliwy gdyby nie wsparcie i zaangażowanie władz samorządowych – zauważył w swoim przemówieniu nadkom. Leszek Misiak. Dobra współpraca przekłada się bezpośrednio na zapewnienie bezpieczeństwa na terenie powiatu oraz na lepsze warunki pracy policjantów. Komendant mówił, że auta te będą służyły mieszkańcom naszego powiatu, dzięki nim policjanci będą dbać o ich bezpieczeństwo. Nadkom. Misiak zaznaczył, że dobra współpraca łukowskich policjantów z lokalnymi samorządami, a także wysoki poziom bezpieczeństwa w powiecie łukowskim zostały docenione i w najbliższych tygodniach tabor transportowy naszej jednostki zostanie wzbogacony o kolejne radiowozy.

Samorządowcy przekazując kluczyki od nowych radiowozów życzyli policjantom, by pojazdy były bezawaryjne, by dla dobra lokalnej społeczności funkcjonariusze jak najdłużej mogli je użytkować. W imieniu zaproszonych gości Starosta Łukowski Pan Janusz Kozioł zapewnił zebranych o dalszej współpracy i kolejnych środkach finansowych zaplanowanych dla łukowskiej komendy. Jak podkreślił Pan Starosta, te przekazane dzisiaj radiowozy są niezbędnym narzędziem w niesieniu pomocy mieszkańcom naszego powiatu. Wszyscy zgodnie mówili, że zakup nowych radiowozów poprawi warunki służby funkcjonariuszy, co z pewnością przełoży się na zwiększenie skuteczności ich działań oraz wzmocni poczucie bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu.

źródło: http://lukow.lubelska.policja.gov.pl/

Najnowsze komentarze

13
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Heinrich
Użytkownik

Hola , hola… Ktoś tu strasznie chce być mną 🙂 Niby mi to schlebia, kiedy ktoś zaczyna używać moich słówek, ale przypominam: to ja pierwszy zacząłem nazywać naszego Burmistrza Merem. Pierwszy raz zrobiłem to lata temu na forum dyrke pod nickiem Relanium No.5. Tutaj również w moich komentarzach sprzed lat tak sobie komicznie określałem burmistrzów 🙂 Wszystko można sprawdzić 🙂 Więc żeby nie było: uzurpuję sobie prawo do powszechnej wiedzy, że jest to moje powiedzonko :):):) A poza tym możecie go sobie używać ile chcecie, chociaż Koziar nadużywa i przez to traci to swój komizm. W każdym razie na zdrowie… Czytaj więcej »

KOZIAR
Gość
KOZIAR

Panie W. piszę MER , bo to jest krótsze w pisowni , a z francuskiego oznacza Burmistrz. Tyle w temacie zaś do Andrzeja- od kiedy TĘPY jest wulgaryzmem. Jak to kiedyś mówił znany Stoczkowiak- praca, praca i jeszcze raz praca a potem pot,pot i jest efekt- to Tobie dedykuje Andrzeju i nie napinaj się tak bo Ci peknie żyłka w d…. i nie zdążę Cię pocałować.

Andrzej
Gość
Andrzej

A po drugie to widać, że ludzi nie znasz. Na zdjęciu pod artykułem widać Szczepanika (naszego Mera – jak to Go nazywasz), Czuba (to jest wójt gminy stoczek) oraz Mikę (wójta z woli mysłowskiej). Zatem istnieją poszlaki, że oni też składali się na samochód dla policji skoro byli też na tej imprezie. Zatem nie bój się tak o finanse miasta – tylko bądź bardziej uważny i zastanów się zanim coś napiszesz, bo strzelasz sobie w stopę. No tiepier charaszo!

KOZIAR
Gość
KOZIAR

Andrzeju piszesz wiele komentarzy zwłaszcza w odezwie krytyki władz -kim Ty jesteś??? Zadowolonym z Miasta Stoczkowiakiem, bo ja nie. Dalej szanowny Panie- czytaj ze zrozumieniem i wyciągaj wnioski. Czy ja napisałem, że lansuje się Burmistrz- Nie , napisałem że „wspaniały lans obecnej władzy”. Kto to robi to już sobie sam odpowiedz (mam nadzieję że kumasz). Zdjęcia ukazują na pierwszym planie Mera, a nie Pana Mikę czy też Czuba. Artykuł nie podaje żadnych konkretów aby czytelnik miał wiedzę, a wręcz przeciwnie zwykły zjadacz chleba czytając ten artykuł i widząc zdjęcia myśli że to duża zasługa Mera. Gdzie szanowny Panie masz wzmiankę,… Czytaj więcej »

Andrzej
Gość
Andrzej

Oj jo joj! Jak widać nie czytasz artykułu – a tylko krytykujesz i jeszcze mi zarzuca nieumiejętność czytania ze zrozumieniem. Objaśnia zatem: przeczytaj artykuł do końca a pod nim ujrzysz 2 zdjęcia, a na jednym z nich są wojtowie, o których pisałem. Po drugie nie sciemniaj że nie wymieniasz osób, które się lansuje, bo jednocześnie odnosisz się do zdjęcia, które tak Cię zabolało. Skoro wg Ciebie nie miałeś na myśli Mera to kogo? Policjanta za zdjęcia? Zmieniasz się szybko w Heinricha. A może On to Ty…. Panie W.

KOZIAR
Gość
KOZIAR

Andrzeju czy Ty naprawdę jesteś taki tępy czy tylko udajesz- Przeczytaj 100 raz komentarze moje a może zrozumiesz

Andrzej
Gość
Andrzej

A niedawno zarzucales Heinrichowi że jest wulgarny wobec innych internautów…. Pocałuj się w d…..

KOZIAR
Gość
KOZIAR

Poza tym Andrzeju na pierwszym zdjęciu to ja widzę Mera Stoczka, Artura Piskorza i Andrzeja Ostrowskiego n zaś na drugim w roli głównej ponownie Mer, Artur, z profila Czub (dodatkowo można rozpoznać po charakterystyce wzrostu) a pozostali z profila to – Ja, Ty, Warszawiak , Edek z fabryki kredek, Zenek martyniuk, i tak można domniemywać.
Pozdrawiam

KOZIAR
Gość
KOZIAR

Ale wspaniały lans obecnej władzy. Brak informacji w artykule, że radiowóz będzie służył 4 podmiotom tj. Miastu Stoczek, gminie Stoczek, gminie Wola mysłowska i gminie Stanin. No chyba, ze poraz kolejny Mer jest taki wspaniałomyślny, że jako jedyny podmiot dołożył kasę a pozostali i tak będą korzystać, czyli podobna sytuacja jak z OSP. Panie administratorze proszę o więcej informacji w tym temacie, bo z tego co w artykule to tak wychodzi i zaraz będą komentarze, że Koziar się czepia.
Pozdrawiam

Do KOZIARA
Gość
Do KOZIARA

Co masz na myśli mówiąc ,, podobna sytuacja jak w OSP”?

Andrzej
Gość
Andrzej

No pewnie, że się czepiasz KOZIARZE. Ty, gdy już zostaniesz burmistrzem (co daj Ci Panie Boże), to na pewno nie będziesz się fotografowal na tle swoich dokonań oraz inwestycji. Przecież to lans…. Żal Ciebie. Musisz tak strasznie nie lubić ludzi, że brak słów. Czasem napiszesz coś fajnego, mądrego i dobrze – znaczy, że głowę masz na karku, ale czemu tak wszystko krytykujesz? Co Cię obchodzi, że Rada Miasta i Burmistrz dołożyli kasy do samochodu dla policji? To oni zrobili źle? Przecież policja powinna mieć dobre samochody, sprzęt, wyszkolenie itd. Ja chciałbym np. żyć w państwie gdzie policja jest skuteczna. Sam… Czytaj więcej »

warszawiak
Gość
warszawiak

Andrzeju ,skutecznosc policji nie zależy od tego jakim samochodem jezdzi.Działania operacyjne ,aby były efektywne muszą byc spelnione nastepujace warunki: dobrze dobrany i zprofilowany zespół policjantów,inteligencja i ,,psi nos,, ,motywacja (kasa),utrzymanie tajemnicy,przepływ informacji.Nikt nie chce jezdzic nowym ,,wozem,, bo zazwyczaj jest ,,oczkiem w glowie,, wierchuszki i z kazdej ryski trzeba sie tłumaczyc.W tej robocie czasami trzeba wjechac w miejsca ,w ktore ty traktorem nie wjezdzasz i wtedy jest dylemat jak jedziesz ,,nuweksem,,.Pozdrawiam policjantow bo niewdzieczna to praca ,zwłaszcza na patrolach.

Andrzej
Gość
Andrzej

A po drugie to widać, że ludzi nie znasz. Na zdjęciu pod artykułem widać Szczepanika (naszego Mercedes – jak to Go nazywasz), Czuba (to jest wójt gminy stoczek) oraz Mikę (wójta z woli myśliwskiej). Zatem istnieją poszła kiedy, że oni też składali się na samochód dla policji. Zatem nie bój się tak o finanse miasta – tylko bądź bardziej uważny i zastanów się zanim coś napiszesz, bo strzela sobie w stopę.