Nocny rajd zakończony na ogrodzeniu w Jedlance. Kierowca zaniemówił…

jedlanka wypadek

Dwie osoby ranne, całkowicie zniszczony samochód i rozbite ogrodzenie posesji to skutki groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do jakiego doszło dzisiejszej nocy w Jedlance. Kierujący volkswagenem passatem 27-latek z gminy Stanin, na łuku drogi „wypadł” z jezdni, po czym uderzył w betonowe słupki i przęsła ogrodzenia. Na szczęście kierowca auta i jego pasażer doznali jedynie niegroźnych urazów, ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dzisiejszej nocy policjanci ze Stoczka Łukowskiego zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło w Jedlance. Ze zgłoszenia wynikało, że auto uszkodziło ogrodzenie i wjechało do ogródka. Mundurowi którzy przyjechali we wskazane miejsce wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki Volkswagen Passat 27-latek z gminy Stanin na łuku drogi zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji. Siła uderzenia była tak ogromna, że jego auto zostało doszczętnie zniszczone, poważnie uszkodzone też zostały betonowe słupki i przęsła ogrodzenia. Okoliczności zdarzenia funkcjonariusze ustalili rozmawiając najpierw z pasażerem volkswagena, gdyż kierowca auta po zdarzeniu był tak zszokowany, że przez kilkadziesiąt minut nie mógł nic powiedzieć.

W wyniku wypadku podróżujący volkswagenem mężczyźni doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście okazało się, że są to niegroźne urazy, ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci po raz kolejny apelują o zachowanie ostrożności podczas korzystania z drogi oraz o jazdę z bezpieczną prędkością: taką, która zapewni panowanie nad pojazdem oraz pozwoli na prawidłowe i bezpieczne wykonywanie manewrów na drodze.

 

MJ.

Najnowsze komentarze

1
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
obserwator
Gość
obserwator

Kierujący (…) na łuku drogi „wypadł” z jezdni
Po co ten cudzysłów? Czyżby tak naprawdę nie wypadł?