Narkotyki w mieście- temat wrócił

Ponad godzinę na dzisiejszej sesji Rady Miasta Komendant Komisariatu Krzysztof Skwarek udzielał informacji na temat bezpieczeństwa w mieście. Najpierw przedstawił statystyki, potem pytania zadawali radni i Burmistrz.

Była mowa o narkotykach w mieście, w tej sprawie nawet wywiązała się polemika z obecnym na obradach Adamem Bieńkiem. Komendant również udzielił informacji co dalej ze sprawą Janusza F. który próbował podpalić budynek jednorodzinny.

O wszystkim w oddzielnym wpisie.

Więcej również będzie o planowanych przejściach dla pieszych w okolicy sklepu Biedronka, o flagach, o stuleciu straży, o nowym kapelmistrzu, o handlu ulicznym i…. o pracach społecznych jakie nałożyli na siebie Burmistrz i Radni…

1
Zanim zostawisz komentarz, przemyśl jego treść. Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy w sieci i może Ci grozić odpowiedzialność karna lub cywilna, ze strony osób, które mogą się poczuć pomówione lub zniesławione. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone w komentarzach treści.

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

[…] powszechne. O tej sprawie również dyskutowano na jednej z miejskich sesji, wtedy komendant Skwarek argumentował brak problemu faktem braku interwencji w kierunku narkomanii. Na miejsca zażywania […]